Pagina 1 van 1

Nylone bot kapot?

Geplaatst: 30 sep 2008 20:38
door jidde
Noah heeft net stukje eraf kunnen bijten van zo een nylone bot :eek: :eek: En ik maar denken dat ze niet kapot kunnen :pffff:

Ik wil mijn geld terug!! :boos: (ook al is deze eerlijk geleend van Tuana :smile: )

Geplaatst: 30 sep 2008 21:05
door freskin
:eek: Ik heb voor mijn hond ook net een Nylabone gekocht.......Hij maakt alles kapot, dus ik dacht dat zo'n kluif wel sterk zou zijn. :denken: Ik ben benieuwd hoe lang die van mij het vol houdt :evil: Het zijn geen goedkope dingen, dus ik hoop dat hij wel een tijdje mee gaat. :19:

Geplaatst: 30 sep 2008 21:09
door jidde
Gaat hierbij wel om puppytandjes :smile:

Geplaatst: 30 sep 2008 21:10
door freskin
jidde schreef:Gaat hierbij wel om puppytandjes :smile:
:N: ......dan vrees ik het ergste voor mijn Nylabone...... :denken:

edit* mijn pup is nu 6 maanden. Alles wat hij tot dusver tussen zijn kaken heeft gehad gaat aan gort. :jank: Maar er zit volgens mij wel garantie op
zo'n bot :lees:

Geplaatst: 30 sep 2008 21:36
door Leonieke
Er zijn inderdaad zachte modellen die onze honden ook kapot krijgen. Dan moet je er eentje kopen voor harde bijters, die krijgen ze hier ook niet stuk.
Verder heb ik ook speciale voor een opgoeiende pup.
Bij ons hebben ze de spare ribs gesloopt :boos: .

Geplaatst: 30 sep 2008 22:06
door Doglover
Die van mij ligt nu toevallig ook te kauwen op d'r Nylabone bot (Galileo). Ik heb een een keer iemand gesproken die die dingen verkoopt. Het is niet de bedoeling dat ze er hele stukken vanaf bijten, dan heb je een te "zacht" bot gekocht. Dit had ik nl ook de eerste keer. Het is wel de bedoeling dat ze slijten. Het bot moet vervangen worden wanneer het totaal versleten is, dwz, heel dun/smal. Ik spreek nu over de Galileo. Het kan geen kwaad als ze kleine stukjes binnen krijgen, dit maakt het bot juist ruwer zodat de tanden gepoetst worden.
Ik vind het, nu ik weet welke ik moet hebben, ideale botten en Raya heeft er veel plezier van.

Geplaatst: 01 okt 2008 16:13
door ridgebackfan
ik heb ze ook jaren gegeven en de kleine stukjes eten ze eraf,

maaarrrr vorig jaar pakte Yuma hem tussen haar kiezen en ik hoorde krak dacht nog heeee raar geluid, jawel splinter van haar kies af :eek:

dus ik geef ze geen nylabone botten meer

Geplaatst: 01 okt 2008 21:22
door tervueren milo
Kijk maar uit met die nylabones.
Ze slopen echt het gebit van je hond.
Ik zal ze nooit iemand aanraden.
Bij mijn hond zijn de 2 voortanden helemaal uitgezakt door die galileo bone.
Inmiddel zijn de 2 tanden verwijderd,ze waren zo ver weg gezakt en gaan ontsteken dat ze er uit moesten...........zonde hoor