Pagina 1 van 1

Wat heb je nou weer Marouck???

Geplaatst: 01 sep 2008 13:06
door Inge
Vanmorgen ontstond er een aanvaring tussen Marouck en Biène. Beide nagevoeld, geen wondjes te vinden.
Net wilde ik Marouck uit gaan laten, tik met mijn crocs tegen haar voorvoetje en ineens een piep. Ik laat haar lopen...mank. :eek:
Meegenomen naar buiten, aan de riem liep ze erg rustig (dat is niet ala Marouck :roll: ). Op het veld loopt ze van me weg (echt manken is al niet meer te zien) maar komt ook vrijwel direct weer terug om tegen me aan te gaan hangen. Ze was zo van slag dat ze zelfs los van de riem rustig naast me mee naar huis liep (en dat is helemaal niet ala Marouck, want normaliter spiedt ze rond op zoek naar katten :eek: ).
Ze trekt nog wel iets met haar poot, maar ik kan niet zien of het nu rechtsvoor of rechtsachter is.
Allles nagevoeld, geen verdikkingen, wondjes, warme plekken etc. te voelen. Ze loopt er wel wat timide bij, houdt haar rug wat bol, zet regelmatig een borstel op bij haar kont en aan het einde van haar rug. En ze is sloom....heel sloom. :denken:

Moet zo gaan werken en ik zet haar maar in de bench zodat ze in ieder geval geen rare bewegingen kan maken. Zou ik haar wat metacam kunnen geven?

Geplaatst: 01 sep 2008 13:58
door Rataplan
Ik zou alleen laten rusten, niet gelijk metacam geven. Moet je lang weg?

Geplaatst: 01 sep 2008 19:02
door Inge
Heb haar vanmiddag toch een lichte dosis metacam gegeven.
Ben nu weer thuis en ze lijkt wat opgeknapt, ze loopt in ieder geval niet meer mank. Ze is nog wel wat hangeriger als normaal, temperatuur heb ik nog niet opgenomen, zal ik straks ff doen.

Geplaatst: 01 sep 2008 20:49
door Inge
Tijdens het uitlaten was ze weer de oude, ze trok weer als een tierelier en had weer energie voor 10.
Ze mankt nu ook niet meer, geen idee wat het nu was begin van de middag. :denken: Misschien toch een opdoffer gehad toen ze in Biène knalde? :N:

Geplaatst: 02 sep 2008 00:35
door blondie
Inge schreef:Tijdens het uitlaten was ze weer de oude, ze trok weer als een tierelier en had weer energie voor 10.
Ze mankt nu ook niet meer, geen idee wat het nu was begin van de middag. :denken: Misschien toch een opdoffer gehad toen ze in Biène knalde? :N:
na een akefietje zie je veel honden inene manken, reactie op denk.. fijn dat ze toch weer normaal trekt :mrgreen:

Geplaatst: 02 sep 2008 00:57
door bulletjebe
Inge schreef:Tijdens het uitlaten was ze weer de oude, ze trok weer als een tierelier en had weer energie voor 10.
Ze mankt nu ook niet meer, geen idee wat het nu was begin van de middag. :denken: Misschien toch een opdoffer gehad toen ze in Biène knalde? :N:
Fijn dat het weer goed gaat. Zal best wel een opdoffer geweest zijn die wat pijnlijk was.

Geplaatst: 02 sep 2008 06:56
door chrico
Gelukkig laat ze nu niets meer zien, je schrik je rot :N:

Geplaatst: 02 sep 2008 09:10
door Phalène
Gelukkig is het allemaal meegevallen :ok: