Pagina 1 van 1

30 aug, "wandelen" in dierenpark Amersfoort

Geplaatst: 11 aug 2008 12:54
door Hector
Hallo mensen!

Des te vroeger des te beter :mrgreen:

Zoals iedereen wel weet heb ik vanaf 17 augustus Cay'Rak die het team komt versterken (puppy duitse herder dus)
en voor socialisatie is dierenpark perfect!

(en omdat ik jarig ben op 29 augustus wil ik er een combinatie van maken.)

Waar willen we wandelen:

DierenPark Amersfoort

Barchman Wuytierslaan 224

3819 AC

Amersfoort

Van 30 maart tot en met 25 oktober zijn wij open van 09.00 - 18.00 uur.

Kinderen tot 3 jaar gratis
Kinderen van 3 t/m 12 jaar € 14,00
Oudere kinderen en volwassenen € 17,00
Parkeertarief per auto per dag € 5,00
Hondenschepje € 0,75


(honden zijn welkom!)

Geplaatst: 11 aug 2008 12:56
door M@scha
lijkt me hardstikke leuk, maar het kost al 23 euro voordat je binnen bent (auto+ingang) en die geef ik liever aan wat leukers uit dan entreegeld :ok:

Geplaatst: 11 aug 2008 22:05
door Jacksel
ships, dan kan ik niet, had het graag gedaan met mn 2 muppets

Geplaatst: 27 aug 2008 22:21
door Rexy
Ik ben er al 2 keer geweest met Rex, de 2e keer voelde hij al nattigheid en smeerde hem al toen ik nog bij de ingang stond. De tijgers en de hyena's zijn doodeng, de beverratjes zien er uit als een maaltje en de apen zijn redelijk interessant. Maar als ze tegen het glas gaan bonken is Rex weer pleite! Hij vind het niet zo geweldig, dus met hem ga ik niet meer.
Maar ik moet zeggen, het is een geinige ervaring. Er staan nog foto's in zijn foto-archief op zijn site. Met een GSM gemaakt, dus niet mooi, maar wel leuk.

Suc6... hoop dat je nog iemand vind op korte termijn.