iets hards
Geplaatst: 06 aug 2008 22:05
ik geef sinds kort ook smuldier erbij maar nu zaten er twee hele harde stukjes in, die tibo dus niet door kon bijten. is dat bot ofzo en is dat niet gevaarlijk ivm stikken of tandjes afbreken?
dat is gemalen bot en nee het is niet gevaarlijk, je tibetaantjes zijn niet helemaal van suiker gemaakttibetaantje schreef:ik geef sinds kort ook smuldier erbij maar nu zaten er twee hele harde stukjes in, die tibo dus niet door kon bijten. is dat bot ofzo en is dat niet gevaarlijk ivm stikken of tandjes afbreken?
Sterker nog: smuldier bevat een calciumpreparaat, helemaal geen bot dus.Golden Stanley schreef:In Smuldier zie je absoluut niets van gemalen bot terug. Ik denk dat het die twee bekende plastic stukjes zijn, die vaker in Smuldier zitten en dat vind ik dus wel kwaad kunnen. Ooit is hier een topic over geweest door iemand die het plastic herkende en toen werd het afgedaan met dat het toeval was, maar het komt echt zo vaak voor. Vooral bij de kipversie.
Wat nog zou kunnen is dat er iets in de pens van de koe heeft gezeten. Als een koe iets onverteerbaars eet (dingen van ijzer, plastic, steentjes) blijft dat nog al eens in de pens zitten. En wanneer zo'n pens niet goed nagekeken wordt voordat 'ie in het hondenvoer verdwijnt kun je dus idd harde dingen terugvinden.tibetaantje schreef:wat zou het dan geweest kunnen zijn want het leek echt op bot en het was ook keihard..........heb er mee op de keuken getikt. wou er eerst nog op bijten maar vond dat toch niet echt hygienisch :N: :N:
Die dingen ben ik toen ik destijds smuldier voerde ook een paar keer tegengekomen..Golden Stanley schreef:In Smuldier zie je absoluut niets van gemalen bot terug. Ik denk dat het die twee bekende plastic stukjes zijn, die vaker in Smuldier zitten en dat vind ik dus wel kwaad kunnen. Ooit is hier een topic over geweest door iemand die het plastic herkende en toen werd het afgedaan met dat het toeval was, maar het komt echt zo vaak voor. Vooral bij de kipversie.
Precies, van die macaroni dingetjes....alleen bij mij waren ze echt doorzichtig plastic, niet oranje. Ik neem aan dat zo'n partij niet maandenlang mee gaat, want ik heb het ook van mensen gehoord een half jaar later. Ik ben zowieso niet zo kapot van Smuldier (die katten ook niet trouwens..........wendy71 schreef:Die dingen ben ik toen ik destijds smuldier voerde ook een paar keer tegengekomen..Golden Stanley schreef:In Smuldier zie je absoluut niets van gemalen bot terug. Ik denk dat het die twee bekende plastic stukjes zijn, die vaker in Smuldier zitten en dat vind ik dus wel kwaad kunnen. Ooit is hier een topic over geweest door iemand die het plastic herkende en toen werd het afgedaan met dat het toeval was, maar het komt echt zo vaak voor. Vooral bij de kipversie.
van die oranje plasticke macaroni gevalletjes( ze hadden de vorm van macaroni).Harstikke oranje, overduidelijk plastic..
Volgens mij komt het wel vaker voor dan een enkele keer, ik ben toen toch zeker zon 4'á 5 keer van die dingen tegengekomen.![]()
Het zou kunnen zijn dat het van dezelfde *partij* kwam, maar ik werd er niet vrolijk van toen ik dat zag.
Dat is niet waar. De kipversie van Smuldier bevat gemalen kipkarkas en GEEN calciumpreparaat.........alleen de kip dus...Rami schreef:Sterker nog: smuldier bevat een calciumpreparaat, helemaal geen bot dus.Golden Stanley schreef:In Smuldier zie je absoluut niets van gemalen bot terug. Ik denk dat het die twee bekende plastic stukjes zijn, die vaker in Smuldier zitten en dat vind ik dus wel kwaad kunnen. Ooit is hier een topic over geweest door iemand die het plastic herkende en toen werd het afgedaan met dat het toeval was, maar het komt echt zo vaak voor. Vooral bij de kipversie.
Nee, inderdaad, zoiets hoort domweg niet in diervoeder te zitten.Golden Stanley schreef:Precies, van die macaroni dingetjes....alleen bij mij waren ze echt doorzichtig plastic, niet oranje. Ik neem aan dat zo'n partij niet maandenlang mee gaat, want ik heb het ook van mensen gehoord een half jaar later. Ik ben zowieso niet zo kapot van Smuldier (die katten ook niet trouwens..........wendy71 schreef:Die dingen ben ik toen ik destijds smuldier voerde ook een paar keer tegengekomen..Golden Stanley schreef:In Smuldier zie je absoluut niets van gemalen bot terug. Ik denk dat het die twee bekende plastic stukjes zijn, die vaker in Smuldier zitten en dat vind ik dus wel kwaad kunnen. Ooit is hier een topic over geweest door iemand die het plastic herkende en toen werd het afgedaan met dat het toeval was, maar het komt echt zo vaak voor. Vooral bij de kipversie.
van die oranje plasticke macaroni gevalletjes( ze hadden de vorm van macaroni).Harstikke oranje, overduidelijk plastic..
Volgens mij komt het wel vaker voor dan een enkele keer, ik ben toen toch zeker zon 4'á 5 keer van die dingen tegengekomen.![]()
Het zou kunnen zijn dat het van dezelfde *partij* kwam, maar ik werd er niet vrolijk van toen ik dat zag.), dus ben er toen maar mee gestopt. Maar welk merk het ook is, het hoort gewoon niet in een voer.
Echt waar? Maar waarom dan in de andere versies een calciumpreparaat gebruiken.Golden Stanley schreef:Dat is niet waar. De kipversie van Smuldier bevat gemalen kipkarkas en GEEN calciumpreparaat.........alleen de kip dus...Rami schreef:Sterker nog: smuldier bevat een calciumpreparaat, helemaal geen bot dus.Golden Stanley schreef:In Smuldier zie je absoluut niets van gemalen bot terug. Ik denk dat het die twee bekende plastic stukjes zijn, die vaker in Smuldier zitten en dat vind ik dus wel kwaad kunnen. Ooit is hier een topic over geweest door iemand die het plastic herkende en toen werd het afgedaan met dat het toeval was, maar het komt echt zo vaak voor. Vooral bij de kipversie.
Ja, echt waar....of ik ben verkeerd geïnformeerd toen. En volgens mij vertelde ze.......in de enkel pensversie en hart idem. Maar daar ben ik ondertussen niet meer zeker van. Dus pens, hart en kip geen calciumpreparaat. De compleetversies bevatten allen calciumpreparaat.Rami schreef:Echt waar? Maar waarom dan in de andere versies een calciumpreparaat gebruiken.Golden Stanley schreef:Dat is niet waar. De kipversie van Smuldier bevat gemalen kipkarkas en GEEN calciumpreparaat.........alleen de kip dus...Rami schreef:Sterker nog: smuldier bevat een calciumpreparaat, helemaal geen bot dus.Golden Stanley schreef:In Smuldier zie je absoluut niets van gemalen bot terug. Ik denk dat het die twee bekende plastic stukjes zijn, die vaker in Smuldier zitten en dat vind ik dus wel kwaad kunnen. Ooit is hier een topic over geweest door iemand die het plastic herkende en toen werd het afgedaan met dat het toeval was, maar het komt echt zo vaak voor. Vooral bij de kipversie.
Nou ja, als je het bij Smuldier zelf hebt nagevraagd zal het wel kloppen, neem ik aan.Golden Stanley schreef:
Ja, echt waar....of ik ben verkeerd geïnformeerd toen. En volgens mij vertelde ze.......in de enkel pensversie en hart idem. Maar daar ben ik ondertussen niet meer zeker van. Dus pens, hart en kip geen calciumpreparaat. De compleetversies bevatten allen calciumpreparaat.
Hmm... maar kraakbeen is toch iets anders dan bot? Ik kan me zo voorstellen dat een bot meer calcium (is 'verkalkt') bevat dan kraakbeen.saffie schreef:De enkelvoudige vleesversie bevat ook geen calciumpreparaat maar kraakbeen, ik heb een keer over gemaild waar het calcium waar daar in zit vandaan kwam.
ooooooooooooo geef ik valse infoRami schreef:Sterker nog: smuldier bevat een calciumpreparaat, helemaal geen bot dus.Golden Stanley schreef:In Smuldier zie je absoluut niets van gemalen bot terug. Ik denk dat het die twee bekende plastic stukjes zijn, die vaker in Smuldier zitten en dat vind ik dus wel kwaad kunnen. Ooit is hier een topic over geweest door iemand die het plastic herkende en toen werd het afgedaan met dat het toeval was, maar het komt echt zo vaak voor. Vooral bij de kipversie.