Pagina 1 van 1

gezocht een rustige trimster omg utrecht.

Geplaatst: 01 jun 2008 20:29
door Floor
Hallo iedereen,

Wij hebben sinds een maand een nieuwe hond. Een schotse collie van een jaar oud. En ze is een jaar lang enorm verwaarloosd en haar vacht is ook een drama. Haar vacht is 1 en al klit en onder haar buik en achter haar oren is het helemaal vervilt. Nu zijn wij sinds kort verhuisd naar maarssen en kennen hier geen trimster. Weten jullie een goeie trimster omgeving utrecht. Of tips hoe we haar vacht zelf uit de klitten kunnen krijgen. Wij zijn wel op zoek naar een trimster die heel erg rustig is want de hond is een jaar lang zo enorm verwaarloosd waardoor ze heel erg gestresst is met een behoorlijk gebruiksaanwijzing heeft.

Ik hoor het graag van jullie.

Groetjes

Geplaatst: 01 jun 2008 23:23
door lupa
kijk op
www.abhb.nl

Geplaatst: 02 jun 2008 01:16
door Phalène
Je hebt wellicht al gezien via de link hierboven dat er bij jullie in Maarssen een trimsalon is. Ik ben daar zelf ook geweest en ben er erg tevreden over :ok:

Geplaatst: 02 jun 2008 12:59
door *kelly*
als je nog niets gevonden hebt, kun je wel even contact met me opnemen via pb :wink:

Geplaatst: 02 jun 2008 16:46
door ~Suzanne~
Hoi,
ik ben GEEN trimster, maar heb zelf een sheltie en vind het leuk om vachtverzorging te doen.
Wat mij betreft wil ik je graag helpen, mits je deze kant op wilt komen? Kaatsheuvel is dat dan...

Nog een keer voor de zekerheid: ik ben 'slechts een goedwillende amateur' maar ben wel geduldig met honden ;-)

Suzanne

Geplaatst: 02 jun 2008 17:29
door Suuz
Wat je ook besluit, kijk inderdaad wel uit naar een rustige omgeving.
Voor een jonge Collie die nu al vachtproblemen heeft wordt haar eerste trimbeurt al geen pretje dus is het belangrijk dat dit zo goed en positief mogelijk verloopt en ze geen hekel gaat krijgen aan vachtverzorging anders ben je verder van huis.

En probeer het liefst iemand te vinden die ervaring heeft met Collies e.d. vachten :wink:
Ik ken niemand in die regio die ik je zou kunnen aanraden, helaas, volg een beetje je gevoel.

Succes :ok:

Geplaatst: 04 jun 2008 20:41
door Floor
Suzanne123 schreef:Hoi,
ik ben GEEN trimster, maar heb zelf een sheltie en vind het leuk om vachtverzorging te doen.
Wat mij betreft wil ik je graag helpen, mits je deze kant op wilt komen? Kaatsheuvel is dat dan...

Nog een keer voor de zekerheid: ik ben 'slechts een goedwillende amateur' maar ben wel geduldig met honden ;-)

Suzanne
Super bedankt voor je aanbod maar onze floor vind de auto op het moment nog verschrikkkelijk. Dus dat zal ik haar maar niet aandoen.