Pagina 1 van 1

arme ukkepuk

Geplaatst: 25 mei 2008 19:21
door C@rmen
Mijn kleine ukkepuk loopt op 3 pootjes :jank:
Vrijdagavond in het bos kwam de ukkepuk mankend de bosjes uit maar na een metertje of 5 liep hij wel weer goed. Ik dacht dat hij misschien ergens in was gelopen en heb thuis even zijn pootje gekoeld en in de biotex gezet.
Zaterdag heeft hij gewoon ruim een half uur gezommen en daarna begon hij met wandelen weer te manken en liep echt op 3 pootjes.
Vanmiddag zijn mark en ik weg geweest en toen we terug kwamen zagen we hem weer op 3 pootjes lopen en nu belast hij dat pootje ook echt niet meer, hij haart nu als een gek en ligt helemaal gespannen te trillen.
We hebben even samen gevoeld of er iets tussen zijn tenen zit oid en toen beet hij me bijna in mijn vinger ( :N: ) maar ik kon zo niets geks vinden.
Mijn eigen DA heeft nu geen dienst dus ik bel morgenochtend meteen voor een afspraak, heb hem net wel een klein beetje metacam gegeven en nu ligt hij bij de baas op schoot zielig te zijn.

Willen jullie duimen dat het niets ernstigs is? :wink:

Geplaatst: 25 mei 2008 19:24
door Connie
Ik duim voor je ukkepuk :wink:

Geplaatst: 25 mei 2008 21:23
door boxersien
Hier worden ook duime gedraaid, graag wel duimen terug, morgen moet ik ook met boris hij gaat ook helemaal niet lekker (waarschijnlijk ontstoken anaalklieren :N: ). Gaat nog een heel gevecht worden vrees ik

Geplaatst: 25 mei 2008 21:24
door C@rmen
boxersien schreef:Hier worden ook duime gedraaid, graag wel duimen terug, morgen moet ik ook met boris hij gaat ook helemaal niet lekker (waarschijnlijk ontstoken anaalklieren :N: ). Gaat nog een heel gevecht worden vrees ik
Dan draaien de duimen ook voor jou :mrgreen: :wink:

Geplaatst: 25 mei 2008 21:26
door Maryanne
Ik duim ook voor ukkepuk en voor boris!

Geplaatst: 25 mei 2008 22:54
door Daisy@
Wordt geduimd!

Geplaatst: 26 mei 2008 16:59
door C@rmen
Nou we zijn vandaag niet naar de DA geweest omdat een afspraak vanmorgen vroeg bij de gynaecoloog resulteerde in een (bijna) hele dag ziekenhuis.
De uk loopt ondertussen wel weer op zijn pootje en mankt nog af en toe, net was hij druk dat pootje aan het likken ed. dus misschien zit er toch wel iets wat irriteerd.
Vanavond weer even in de biotex en een beetje metacam en dan morgen maar eens kijken hoe het gaat :wink:

Geplaatst: 26 mei 2008 20:37
door wendy71
C@rmen schreef:Nou we zijn vandaag niet naar de DA geweest omdat een afspraak vanmorgen vroeg bij de gynaecoloog resulteerde in een (bijna) hele dag ziekenhuis.
De uk loopt ondertussen wel weer op zijn pootje en mankt nog af en toe, net was hij druk dat pootje aan het likken ed. dus misschien zit er toch wel iets wat irriteerd.
Vanavond weer even in de biotex en een beetje metacam en dan morgen maar eens kijken hoe het gaat :wink:
Ik hoop dat *de Uk* vlug opknapt Carmen. :ok:
Misschien morgen even naar de Da als ie dan nog mankt?
Gewoon nog even aankijken, hij geeft vast wel zelf aan hoe ernstig het is toch?
Beterschap met hem. :wink:

Geplaatst: 27 mei 2008 11:23
door petra1
Zou het misschien kunnen dat er een grasaar inzit die je dus aan de buitenkant niet ziet?

Geplaatst: 27 mei 2008 16:52
door C@rmen
petra1 schreef:Zou het misschien kunnen dat er een grasaar inzit die je dus aan de buitenkant niet ziet?
Moet je dan niet een gaatje ofzo zien waar het erin gekropen is? :19:
Vandaag heeft hij overigens nog niet mank gelopen en vanmorgen rende hij vrolijk 3 keer de trap op en af naar boven en was er niets aan de hand.
Ik wacht toch nog maar even af met een bezoekje aan de DA :wink:

Geplaatst: 27 mei 2008 17:03
door wendy71
Gelukkig gaat het alweer wat beter met hem. :ok:

Geplaatst: 27 mei 2008 22:48
door petra1
Ik weet niet of je dan een gaatje ziet,eigenlijk :N:
Maar ik las net dat het alweer wat beter gaat met hem :ok:

Geplaatst: 27 mei 2008 23:35
door Jojoke
Even off-topic,maar hoe was het bij de gyneacoloog?