Pagina 1 van 1

hebben jullie een voorkeur , als je meerdere honden hebt?

Geplaatst: 04 mei 2008 17:45
door Pak-de-bal
Ik lees veel , dat , die en die, het zo leuk doet, maar dan zie ik op de foto onder ,
en dan zijn er nog meer honden , maar daar wordt dan niets, of bijna niets over verteld. :denken:

hebben jullie dan een voorkeur, om 1 hond voor te trekken?

Net als bij kinderen:... je hebt altijd wel 1 kind, die je onbewust voortrekt .
Is dat bij honden ook zo?

vooral is mij dat opgevallen bij een paar foto's :

eentje van de 3 werd er speciaal uit gehaald met "Mijn kanjer"
maar die andere ,dan ? daar werd geen woord over extra opgeschreven, en dat vond ik erg opvallend

want je hebt toch zèlf deze keuze gemaakt, om er méer dan 1 ( diè kanjer) te nemen , toch? :denken:
.

Geplaatst: 04 mei 2008 17:47
door doggy
Ik heb 1 hond, dus hij wordt altijd voorgetrokken :mrgreen:

Geplaatst: 04 mei 2008 17:48
door Moos
Ik denk dat iedereen hier evenveel van al zijn/haar honden houdt.
Dat neemt niet weg dat je met de ene hond meer die extra klik kan hebben dan met de andere hond.
Dat er van voortrekken van 1 hond sprake zou bij zijn zie ik echt niet hoor, niet op foto's en niet in verhalen.

Volgens mij heb je ook niet altijd een kind dat je onbewust voortrekt.

Geplaatst: 04 mei 2008 17:48
door Pak-de-bal
doggy schreef:Ik heb 1 hond, dus hij wordt altijd voorgetrokken :mrgreen:
ik ook, dus hij is de énige "kanjer" :wink:

Geplaatst: 04 mei 2008 17:49
door doggy
Pak-de-bal schreef:
doggy schreef:Ik heb 1 hond, dus hij wordt altijd voorgetrokken :mrgreen:
ik ook, dus hij is de énige "kanjer" :wink:
:mrgreen: :wink:

Geplaatst: 04 mei 2008 17:49
door Muis..
Hier lopen 2 kinderen en 2 honden rond en geen één wordt voorgetrokken ten opzichte van de ander!
Wel is het zo dan mijn zoontje mijn grote knuffelkont is, waarom.. omdat hij nu eenmaal liever op schoot komt kruipen dan mijn dochter.
Bij de honden is dat net zo. Myra is gek op stoeien, dus daar stoeien we lekker mee. Timo is kampioen bankhangen dus daar knuffel ik mee als hij tegen me aan ligt op de bank. Myra mag ook op de bank en zal dat ook doen als je het haar vraagt, maar zij gaat na 2 minuten weer naar haar kussen.
Dat ik dus met de 1 (kind of hond) meer knuffel wil niet zeggen dat die een streepje voor heeft bij mij.

Geplaatst: 04 mei 2008 17:50
door renee-uk
ik behandel al mijn honden hetzelfde maar heb wel voorkeuren.
Ik denk dat dat niet te voorkomen is bij meerdere honden en ja die klik he, die is er of die is er niet :?

Geplaatst: 04 mei 2008 17:55
door S@ndr@
ik heb met 1 hond die extra klik, toch trek ik hem niet voor, ze hebben beide andere behoeftes, dus krijgen de wandelingen en de opvoeding/training een andere invulling :19:

Geplaatst: 04 mei 2008 17:56
door Wilma

Geplaatst: 04 mei 2008 17:56
door Inge
Mijn honden zijn me alle 3 heel erg lief maar de band met iedere hond is anders. Niet minder maar anders.
Nika is echt mijn allessie, mijn eerste eigen hond. Ik kan met haar lezen en schrijven. Zij heeft geen greintje kwaad in zich maar is heel onzeker van karakter.
Marouck is gekomen toen het niet zo goed met me ging en heeft me weer laten "voelen". Mijn band met haar is heel speciaal, maar zij maakt wel uitersten in emoties bij me los. Ik kan enorm om haar lachen, maar ze kan me ook heel geïrriteerd krijgen of boos.
Biène is de jongste en is echt een hond die wil werken. Zij is een hond waarbij je alert moet blijven, ze houdt me scherp. Aan de ene kant een enorme kroelkont maar aan de andere kant ook een hond die in verzet durft te gaan als het haar niet zint.

Als ik ze alle 3 hetzelfde zou behandelen doe ik ze tekort. :wink:

Geplaatst: 04 mei 2008 17:58
door Leane
Dus hier gaat een slotje op