Pagina 1 van 1

Over tijd?

Geplaatst: 03 mei 2008 13:49
door Madison
Hallo, ik had een vraagje.
Mijn hondje is in oktober 2007 voor het eerst loops geworden (zij is 18 november 2006 geboren) dus beetje laat ja. Maar nu is het zes maanden later (april) en nog steeds is ze niet loops. Reutjes ruiken wel heel erg bij haar, maar haar vagina staat niet heel erg open ofzo zoals bij de eerste loopsheid wel het geval was. Ook is ze niet echt anders in haar gedrag. Zou het kunnen zijn dat ze gewoon onregelmatig loops is (zoals wij wel eens onregelmatig ongesteld) of zou er meer aan de hand zijn :idea: ?
Alvast bedankt.

Geplaatst: 03 mei 2008 13:53
door hercujess
Volgens mij is onregelmatig loops zijn niet heel verontrustend, komt bij ons tenslotte ook voor. Ook zijn er teven die niet zichtbaar vloeien, terwijl ze hormonaal gezien wel loops zijn. Een klant van me heeft een Bull Mastiff teef die maar eens in de 14 maanden loops wordt.

Geplaatst: 03 mei 2008 13:59
door Madison
Okay dank je wel, ik maakte me al een beetje zorgen :wink:

Geplaatst: 03 mei 2008 14:55
door Deborah
Desy hier is net loops geweest voor de 1e keer met 14.5 mnd. Moeders werd om de 10 a 11 mnd loops. Niets om ongerust over te zijn hoor :wink:

Geplaatst: 03 mei 2008 15:25
door starfleet
Buffy is drieƫneenhalf jaar en twee keer loops geweest. De laatste keer was 14 maanden geleden :-)

Anne

Geplaatst: 03 mei 2008 18:54
door son-pei
Ze is toch pas 1 keer loops geweest, dus van onregelmatig kan je nu nog niet spreken :wink:
Mss is haar cyclus wel heel regelmatig maar bijvoorbeeld 10 ipv 6 mnd, of wellicht wordt ze maar 1 keer per jaar loops, kan ook hoor.
Mijn teven hebben er trouwens nooit exact 6 mnd tussen, je ziet vaak dat teven elkaar aansteken dus een maandje eerder of later is heel normaal.