Pagina 1 van 1

bestaat dit tijdschrift nog?

Geplaatst: 21 apr 2008 20:23
door Judith&Jayla
ik had nog een oud tijdschrift liggen namelijk het tijdschrift:
hondenmanieren.
ik heb wat op internet gezegt, maar de site is erg verouderd en het e-mail adres niet meer te bereiken...
ik vond het een heel mooi blad en ik zou er graag een abbonement op nemen, maar bestaat het nog wel????

ik ben benieuwd naar de reacties

groetjes,
judith

Geplaatst: 21 apr 2008 20:26
door Liesbeth
Kijk even op www.hondenmanieren.com .

Geplaatst: 21 apr 2008 20:27
door Judith&Jayla
ja die site had ik gezien ja, maar zoals ik al zei: hij is nogal verouderd en als ik een e-mail naar het adres stuur die daar staat komt ie op een 1 of andere manier niet aan ;)
dat blad dat je op de voorpagina niet is nog van 2007 :o

Geplaatst: 21 apr 2008 20:44
door Brindlecardi
Krijg het blad nog iedere maand in de bus :wink: dus ja.

Geplaatst: 21 apr 2008 20:46
door Judith&Jayla
oke! mooi! wel raar dat die site zo achter is, maar dan ga ik toch maar dat inschrijf formulier invullen die in dat oude blad zat.. is wle heel erg verouderd, maar dat zie ik dan wel weer, bedankt!

Geplaatst: 21 apr 2008 21:40
door Muk
Ja, het blad bestaat, maar ik vind wel dat er betere hondentijdschriften bestaan dan dit blad. Al is dat natuurlijk smaakgebonden.

Geplaatst: 22 apr 2008 10:00
door Benji&Brenda
Ja hoor, ligt nog steeds in de winkels :wink:

Geplaatst: 22 apr 2008 14:53
door Lot77
Muk schreef:Ja, het blad bestaat, maar ik vind wel dat er betere hondentijdschriften bestaan dan dit blad. Al is dat natuurlijk smaakgebonden.
Ben ik helemaal met je eens! :ok:

Geplaatst: 22 apr 2008 18:45
door Liesbeth
Misschien kan je even een mailtje sturen naar administratie@compassomedia.nl . Dat is de uitgever.
Op de (oude) site van hondenmanieren staat dit vermeld bij abonnementenservice.

Geplaatst: 22 apr 2008 22:00
door MirandaH
Ja daar loopt het toch iets minder gestructureerd allemaal. Ik heb in december een abonnement op Hondenwereld aangevraagd, niets gehoord. Februari nog een poging gedaan, nu 20 maart geld afgeschreven maar geen april-editie ontvangen. Ik gebeld, nee het klopte vanaf mei krijg ik 'm in de bus. Zeker weten vraag ik nog. Ja zeker weten. Dus ik in de winkel de april-editie gekocht. Drie keer raden wat er vandaag bij mij op de mat valt. De april-editie. Zucht. Klein beetje offtopic (alhoewel wel verwant) maar ik wilde het toch even kwijt.

Geplaatst: 23 apr 2008 17:59
door Judith&Jayla
bedankt voor die antwoorden:D
dat e-mail adres had ik al geprobeerd (had ik al in m'n 1e berichtje gezet) maar die was niet goed aangekomen..
er zullen vast bladen zijn die beter geregeld zijn, maar ik vind dit gewoon een super blad! ik heb ook het blad: onze hond
gelezen, maar dat vond ik qua tekst nogal vervelend lezen... het las niet fijn door voor mezelf en dat wil ik wel graag:)
ik heb maandag avond een brief op de post gedaan, kben benieuwd hoe lang het duurt voordat ik hem ontvang:)