Nog even een enten vraag
Geplaatst: 14 apr 2008 18:53
Bram moet t/m zaterdag AB slikken. Maar ik heb vrijdag een afspraak staan om te enten. Afspraak verzetten? En zo ja, tot hoe lang na de AB?
Klopt, vandaar ook mijn vraag. Hij heeft de AB echter vanwege een bijtwond en die wond is goed aan het genezen. Dus ziek is hij niet.Angelique25 schreef:Daar zijn weinig wetten over geschreven, maar zelf zou ik minimaal 14 dagen wachten en dit dan in het kader van dat je enkel gezonde honden vaccineert en een hond die nog AB krijgt valt daar wat mij betreft niet onder.
Okay, ga ik het verplaatsen naar 2 mei, twee weken na de AB is goed toch?marye schreef:Zou het zelf nog niet doen, omdat zijn weerstand waarschijnlijk toch een (kleine) opdonder heeft gehad van de AB.
Lijkt me inderdaad beterZoek stok! schreef:Okay, ga ik het verplaatsen naar 2 mei, twee weken na de AB is goed toch?marye schreef:Zou het zelf nog niet doen, omdat zijn weerstand waarschijnlijk toch een (kleine) opdonder heeft gehad van de AB.
Ik ga het afzeggen, ik vraag het speciaal even hier omdat ik denk dat de da-assistente zegt dat het wel kan als ik belGolden Stanley schreef:Afzeggen hoor! Maak niet dezelfde fout als ik.
Ja, dagelijks? Ik heb kefir genoeg, dus dat lukt wel.marye schreef:Zou hem trouwens nu met de antibiotica proberen dagelijks wat kefir of probiotica binnen te laten krijgen.
Nu nog kijken of je het bij Bram naar binnen krijgtZoek stok! schreef:Ja, dagelijks? Ik heb kefir genoeg, dus dat lukt wel.marye schreef:Zou hem trouwens nu met de antibiotica proberen dagelijks wat kefir of probiotica binnen te laten krijgen.
O heel makkelijk hoor, gewoon wat gehakt ontdooien en dat door de kefir mengenmarye schreef:Nu nog kijken of je het bij Bram naar binnen krijgt![]()
Mag inderdaad dagelijks, Caja moet zelfs dagelijks