Pagina 1 van 1
lola enorme rug/spierpijn homeopatische pijnstiller?
Geplaatst: 02 apr 2008 21:21
door M@scha
ipv over sam nu eens een medisch berichtje over mijn meisje...
vanochtend met de bal gespeeld etc. niks aan de hand...
vanmiddag kom ik uit mijn werk, sam uitlaten eten geven en naar boven lola halen.. toen vond ik het al raar want ze blafte niet en was niet aan het jumpen..
lola naar beneden, riem om en naar buiten. ze liep heel zielig met me mee...
weer thuis heeft ze wel gegeten na wat aansporing en voelde ik dat haar buik niet dik maar enorm hard was. ze sprong ook niet tegen je op of op de bank...
straks nog een keer wezen lopen toen heeft ze gepoept. gewoon goed maar haar buik blijft hard.
20 minuten geleden ook nog met pas wezen lopen. toen liep ze al wel een beetje door. alleen geplast.
net even de dierenarts gebeld en die dacht aan rug/spierpijn aangezien ze wel eet en poept en plast en die harde buik schijnt ook een rug/spierpijn teken te zijn. even afwachten en anders morgen even komen was het advies.
toen ik opgehangen had stond ze op en aaide ik haar over haar rug en ze gilde echt heel hard

zo hard dat sam erheen wilde :N:
lola en ik zijn naar de gang gegaan en ik heb bert (DA) teruggebeld dat het inderdaad de rug/spieren zijn waarschijnlijk. hij zei ook dat ik dat niet heb kunnen merken vanochtend omdat ze waarschijnlijk pas last heeft gekregen toen ze, toen ik ben gaan werken, in haar mand is gaan liggen en alles natuurlijk stijf geworden is. net als bij ons als we flink gesport hebben.
we moeten even kijken hoe het morgen is (goddank ben ik vrij) en anders even pijnstillers komen halen want waarschijnlijk is het dan zo over.
nu geloof ik dat allemaal want lichamelijk is ze verder kerngezond (vorig jaar ook alles gerontgend etc) maar ik vraag me af of jullie een homeopatisch middel weten voor haar tegen de pijn of zeggen jullie dat die dierenarts spullen ook gewoon ok zijn? natuurlijk zal dat ok zijn maar als het homeopatisch kan....
pascal heeft haar net voorzichtig opgetild en naar boven gebracht waar ze nu naast mij ligt op een opgefrot dekbedovertrek dat ik nog moest strijken en hier dus al lag...
sorry voor mijn lange en waarschijnlijk warrige verhaal maar ik ben zo geschrokken. lola heeft nooit wat en ze is echt een hoopje ellende nu...

Geplaatst: 02 apr 2008 21:25
door Moos
Moos heeft ongeveer exact hetzelfde qua verschijnselen gehad in een weekend.
Of dat nou door zijn ziekte kwam of er los van stond zal ik nooit weten....maar hij knapte wel binnen een uur ongelooflijk op van een pijnstillende injectie.
Ik zou eigenlijk, denk ik hoor

, als het even mogelijk is pijnstillers (al dan niet in de vorm van een injectie) nu nog regelen voor Lola.
Moos lag toen binnen een uur weer languit op zijn rug terwijl hij daarvoor mij ook vrijwel niet meer kon begroeten als ik thuis kwam
Ik heb het met hem toen 1.5 dag aangekeken, maar had ik geweten dat hij van die pijnstilling zo enorm op zou knappen direct had ik dat niet gedaan (achteraf gepraat natuurlijk, maar goed

).
Beterschap voor je meisje!
Geplaatst: 02 apr 2008 21:28
door M@scha
dank je voor je snelle reactie.
ze ligt nu naast me te slapen dus eigenlijk wil ik haar nu gewoon laten liggen. als ze staat en loopt heeft ze ook nergens last van lijkt het. het is echt met springen en rechtop staan (met de poten op de eerste tree bijvoorbeeld) dus het is niet zo dat ze niks kan.
mocht ze nu onrustig worden en zo'n last krijge dat ze haar draai niet meer kan vinden dan doe ik dat zeker meteen. nu laat ik haar liever lekker slapen.
Geplaatst: 02 apr 2008 21:30
door Moos
massam schreef:dank je voor je snelle reactie.
ze ligt nu naast me te slapen dus eigenlijk wil ik haar nu gewoon laten liggen. als ze staat en loopt heeft ze ook nergens last van lijkt het. het is echt met springen en rechtop staan (met de poten op de eerste tree bijvoorbeeld) dus het is niet zo dat ze niks kan.
mocht ze nu onrustig worden en zo'n last krijge dat ze haar draai niet meer kan vinden dan doe ik dat zeker meteen. nu laat ik haar liever lekker slapen.
Ah, oke, da's minder nou ja, ehm 'ernstig'?, dan Moos toen. Die kon echt bijna niet meer lopen, laat staan met zijn voorpoten op de eerste tree van een trap staan
Hij lag ook steeds te bibberen van de pijn.
Als ze lekker rustig slaapt zou ik haar ook laten slapen inderdaad

Hopenlijk slaapt ze vannacht ook gewoon lekker

Geplaatst: 02 apr 2008 21:31
door yamie
als een hond echt pijn heeft en zich beroerd voelt, zie ik niet in waarom homeophatisch nou zo de voorkeur heeft, ik ben er ook zeker wel van, maar dan wel als ondersteuning of kleine ongemakken.
ik heb zelf een teef, die ooit een hernia heeft gehad, ook een beetje dezelfe klachten die jij omschrijft, rustig lopen geen probleem, maar bij een sprong oid, verging ze van de pijn.
en dan ga ik niet aan de slag met een "groen" pilletje oid.
ik hoop dat het gewoon spierpijn is , of misschien iets verrekt, als je daaraan denkt, kun je eventueel wel arnica geven..
Geplaatst: 02 apr 2008 21:35
door M@scha
nee natuurlijk als het iets engs is dan ga ik niet voor groen maar voor heftig en regelen die hap!

maar mocht het toch gewoon spierpijn zijn dan vind ik het zelf prettiger om het zo te proberen. daarbij is dit topic er ook voor om te horen of het een slecht plan is om iets homeopatisch te doen
@moos: dat is zeker minder ernstig. ik ben me de pleuris geschrokken maar het kan idd veel erger dan dit.
zo ligt ze nu naast me:

Geplaatst: 02 apr 2008 21:39
door Moos
massam schreef:
@moos: dat is zeker minder ernstig. ik ben me de pleuris geschrokken maar het kan idd veel erger dan dit.
zo ligt ze nu naast me:

Tuurlijk schrik je je te pletter! Ik bedoelde het ook zeker niet te bagatelliseren hoor
Voorzichtige knuffel voor Lola!
Geplaatst: 02 apr 2008 21:39
door M@scha
dat weet ik

ik ben heel blij dat je meedenkt!
Geplaatst: 02 apr 2008 21:42
door ranetje
Wat een zielepietje is ze nu.

Bij spierpijn of een verrekking zou je idd Arnica D6 kunnen geven.
Dat bevordert het herstel.
Maar als het morgen ook nog echt zo is, misschien toch even langs de DA?
Ik kan me eigenlijk niet voorstellen dat je bij spierpijn zo gaat gillen als de rug wordt aangeraakt.
Geplaatst: 02 apr 2008 21:48
door Tiny
Misschien iets warm erop, zoals een kruik of warme doek. Ik roep maar wat hoor, misschien is het juist niet goed, maar zelf knap ik op als ik iets warm op pijnlijke spieren doe. Wat ik wel zeker weet is een

aan je meisje

Geplaatst: 02 apr 2008 21:48
door M@scha
als het morgen nog niet over is gaan we zowiezo naar de dierenarts, dat staat al vast

maar met hem kan ik ook nog overleggen wat voor medicatie het best kan zijn.
ik ga even kijken naar dat arnica.
Geplaatst: 02 apr 2008 21:50
door M@scha
Tiny schreef:Misschien iets warm erop, zoals een kruik of warme doek. Ik roep maar wat hoor, misschien is het juist niet goed, maar zelf knap ik op als ik iets warm op pijnlijke spieren doe. Wat ik wel zeker weet is een

aan je meisje

ik heb met de DA daarover overlegd. toen ze net haar pups kwijt was is ze heel kaal geworden en heb ik zo'n truitje voor haar gekocht. dat zou kunnen helpen zei de DA maar ze vond het net niet prettig toen ik het probeerde aan te doen dus ik heb het zo gelaten. de verwarming heb ik hier wel wat hoger gezet
Geplaatst: 02 apr 2008 21:55
door Moos
Je kan misschien ook een handdoek over de verwarming leggen, en dan op haar rug als een (verwarmd) dekentje?
Geplaatst: 02 apr 2008 22:00
door M@scha
Moos schreef:Je kan misschien ook een handdoek over de verwarming leggen, en dan op haar rug als een (verwarmd) dekentje?
het verwarmingverhaal had ik nog niet aan gedacht maar het handdoekje ligt al over haar heen

ik ga even een ander over de verwarming hangen en zo wisselen. dank je!
Geplaatst: 03 apr 2008 00:44
door Hamilton
inderdaad zou ik het met warmte proberen.
Jaren geleden bij m'n oude Beagle gehad, als ze liep(kromme rug) durfde ze niet te gaan liggen, en als ze lag wilde ze niet meer overeind, zo'n pijn.
Pijnstillende injectie hielp even, ik heb haar toen in bed genomen en lekker tegen mij aan onder het donzen dekbed laten slapen, volgende dag een heel stuk opgeknapt.
Ze had gewoon hele erge spierpijn(kou op de spieren gevat?)
later is het nog enkele malen voorgekomen(ro fotos gaven geen afwijkingen aan) en een nachtje onder een warm dekbed deden wonderen!
sterkte met je meisje
Geplaatst: 03 apr 2008 07:59
door M@scha
ik durfde haar niet mee naar bed te nemen omdat ik bang was dat als wij omdraaiden ofzo we haar pijn zouden doen. ze heeft dus in haar eigen mandje geslapen en vanochtend toen ik de trap barricade weghaalde om haar naar beneden te tillen liep ze zelf de trap af voordat ik het doorhad.
omhoog (springen, trapje in de tuin op etc) gaat nog niet maar ze probeert het toch wel weer gister durfde ze het helemaal niet.
Geplaatst: 03 apr 2008 09:05
door LongFields
Dat klinkt positief Mascha, fijn zo!

Geplaatst: 03 apr 2008 10:32
door ranetje
Dat klinkt al een stuk beter
Nu wel even opletten denk ik dat ze zich niet forceert

Geplaatst: 03 apr 2008 13:32
door M@scha
ik kwam dus om een update te geven maar ben even helemaal van slag door alano...
even snel dus: ik kwam binnen en lola sprong weer tegen me op het gaat dus veel beter nu. ik hou ze nog even rustig.
nu eerst even een kop thee maken en alano's heengaan laten zakken...

Geplaatst: 03 apr 2008 14:15
door Eef
Fijn dat het beter gaat!
Als homeopatische pijnstiller kun je pijncompositum van groene os gebruiken.
Geplaatst: 03 apr 2008 19:48
door Zenda
Sterkte Massam

Geplaatst: 03 apr 2008 20:03
door Addy
Fijn dat het beter gaat nu

Geplaatst: 03 apr 2008 21:01
door ranetje
Fijn dat het beter gaat
Verder sterkte

Geplaatst: 03 apr 2008 21:03
door cloris
Duivelsklauw is een natuurlijke pijnstiller, je kan het in pil- poeder- en vloeibare varian krijgen

Geplaatst: 03 apr 2008 21:24
door Tiny
cloris schreef:Duivelsklauw is een natuurlijke pijnstiller, je kan het in pil- poeder- en vloeibare varian krijgen

Heb ik voor Beau ook gebruikt en is inderdaad een goede pijnstiller, niet voor hele hevige maar voor wat pijnlijke ongemakken goed te gebruiken.
Geplaatst: 03 apr 2008 21:31
door cloris
Tiny schreef:cloris schreef:Duivelsklauw is een natuurlijke pijnstiller, je kan het in pil- poeder- en vloeibare varian krijgen

Heb ik voor Beau ook gebruikt en is inderdaad een goede pijnstiller, niet voor hele hevige maar voor wat pijnlijke ongemakken goed te gebruiken.
Nee is prima voor onderhoudsdoseringen
