Pagina 1 van 1

Link prijzen entingen verschillende DA?

Geplaatst: 19 feb 2008 14:16
door jidde
Er stond hier een keer een link met alle prijzen van de cocktail enting wat je bij alle DA's kwijt zou zijn.
Alleen kan ik die niet vinden.

Heeft iemand die site nog? k heb het nodig voor school

Geplaatst: 19 feb 2008 17:45
door jidde
Mijn dank is groot!

Geplaatst: 20 feb 2008 12:43
door lonneke
door die link scheelt het me vanavond ong 60 euro bij de da met het inenten... :mrgreen:

Geplaatst: 21 feb 2008 04:46
door thom
Wat ik me wel afvraag, mijn DA kwam met ruim 60 euro als duurste uit de test. Hoop geld voor een enting, maar daarbij krijgt ze wel meteen een volledig onderzoek, zeg maar soort APK keuring....óf dat dat ook zo is bij echt veel goedkopere artsen, dat weet ik nog niet, anders zijn we weg bij onze DA weg voor de jaarlijkse enting. Ik heb het hier over "Dierenkliniek Huizerweg" in Bussum.
Is ook totaal geen sjieke praktijk waar je komt, integendeel, voor andere zaken zal ik zeker naar de vaste DA gaan, maar als andere artsen buiten de enting, ook een onderzoek verder doen, moet ik er toch eens over nadenken... :denken:

Geplaatst: 21 feb 2008 07:48
door boxersien
Mijn DA staat er niet tussen, maar hij zit ergens rond begin 30 euro. En ja, daar heb ik ook volledige APK bij, werkelijk alles wordt bekeken wat aan de buitenkant te bekijken/voelen is :ok:

Geplaatst: 21 feb 2008 08:06
door Chiki
:eek: Sjee wat een prijzen...
Wij enten op de vereniging, kosten per hond voor een cocktail 17,50 euro.
En die APK heb ik niet nodig, ik kan inmiddels prima zelf beoordelen hoe mijn honden ervoor staat qua gezondheid. Hou dat geld liever in mijn zak voor het geval er echt iets aan de hand is :wink: .

Geplaatst: 21 feb 2008 08:28
door flamme
thom schreef:Wat ik me wel afvraag, mijn DA kwam met ruim 60 euro als duurste uit de test. Hoop geld voor een enting, maar daarbij krijgt ze wel meteen een volledig onderzoek, zeg maar soort APK keuring....óf dat dat ook zo is bij echt veel goedkopere artsen, dat weet ik nog niet, anders zijn we weg bij onze DA weg voor de jaarlijkse enting. Ik heb het hier over "Dierenkliniek Huizerweg" in Bussum.
Is ook totaal geen sjieke praktijk waar je komt, integendeel, voor andere zaken zal ik zeker naar de vaste DA gaan, maar als andere artsen buiten de enting, ook een onderzoek verder doen, moet ik er toch eens over nadenken... :denken:
bij ons ook gewoon APK. niet dat dat altijd wat zegt. eergisteren zijn de honden geent en nu ligt Mika bij de dierenarts.

Geplaatst: 21 feb 2008 09:57
door Sennaruby
Jammer dat er ook niet bijstaat met welk merk gevaccineerd wordt. Het scheelt wel als de ene dierenarts ent met een merk dat voor een jaar geregistreerd wordt en de ander die met Nobivac ent met een geldigheidsduur van 3 jaar. Mijn dierenarts komt er goed uit. Zij zijn niet duur, doen een grondige APK, wat WEL belangrijk is, omdat je sommige dingen niet kunt zien en horen als leek. Alleen echt gezonde honden mogen gevaccineerd worden.

Geplaatst: 21 feb 2008 11:16
door Neeltje
En dan denk ik ook nog eens dat je niet 'n prijs voor 'n stad er neer kunt zetten. Er zitten hier in Eindhoven tig dierenarts en ik zal 'n boon wezen als zij allemaal exact dezelfde prijs hanteren. Ik heb een fijne dierenarts en daarvoor ga ik met m'n dieren voor alles naar toe.