Pagina 1 van 1

Volgende week naar de da....

Geplaatst: 01 feb 2008 11:37
door Anthraciet
Vandaag over een week moet ik met mijn oudste reu Chakka naar de da.
Hij heeft een opgezette teelbal en we hebben het idee dat het steeds groter wordt.

De da had bij het vorige bezoek aangegeven het in de gaten te moeten houden. Als het niet groeide, wilde hij niet opereren omdat Chakka al 12 jaar en 8 maanden is. Maar aangezien het volgens ons wel groeit, heb ik toch maar een afspraak gemaakt om hem te laten helpen.

Wel hebben we eerst goed overlegd en de risico's afgewogen met de da, die tevens de fokker van Chakka is. Hij moet natuurlijk onder narcose hiervoor en zeker bij een Malamute is dat vrij ingrijpend (bloedhuishouding werkt anders als bij 'andere' honden). Bovendien gaat zijn leeftijd ondertussen ook wel meespelen en een extra risico vormen.
Maar aangezien hij nog helemaal gezond is verder en je ook van zijn leeftijd eigenlijk niets merkt, hebben we toch besloten hem te laten opereren.

Maar nu zit ik dus constant met zo'n knoop in mijn maag :(:
Chakka is altijd echt 'mijn' hond geweest, mijn vriendje, mijn knuffelbeer. Ondanks dat ik van allemaal hou, had hij vanaf zijn geboorte al een speciaal plekje in mijn hart.
En nu moet hij voor het eerst in zijn leven geopereerd worden..... kan wel janken :jank:

Geplaatst: 01 feb 2008 12:01
door Zenda
Als hij voor het eerst in zijn leven geopereerd moet worden is dat toch wel een goed teken. Het houd in dat je een sterke hond heb.
En ik zal voor Chakka duimen hoor, en voor jou heel veel sterkte :ok:

Geplaatst: 01 feb 2008 12:05
door Phalène
Hè, wat naar. Ik wens je alvast heel veel sterkte voor volgende week, ik duim voor jullie. :ok:

Geplaatst: 02 feb 2008 10:36
door Elsie
Heel veel sterkte en probeer niet teveel te tobben (makkelijk gezegd, ken mezelf).

Lydia

Geplaatst: 07 feb 2008 09:50
door Anthraciet
Morgen is het zover... :|
Zit de hele week al met de zenuwen en van maandag tot gisteren is Chakka ook nog eens aan de diarree geweest.

We hebben overlegd met de da en hem goed in de gaten gehouden en gelukkig eet hij sinds gisteren weer goed en is zijn ontlasting ook bijna weer normaal.
Natuurlijk haalde ik me al van alles in mijn hoofd, dat de diarree met zijn probleem te maken had, dat het doorgeslagen was naar binnen etc. :jank:

Maar misschien was het dan toch gewoon een buikgriepje, laten we het hopen.
Weet wel dat ik vannacht slecht zal slapen en morgen de hele tijd in de zenuwen zal zitten. Heb mezelf maar van alles te doen gegeven in de tijd dat hij bij de da is, anders vreet ik me helemaal op :|

Geplaatst: 07 feb 2008 09:53
door M@scha
ow je bent al net zo'n stresskippie als ik...

heel veel succes en ik zal voor jou en je ventje duimen! :ok:

Geplaatst: 07 feb 2008 09:59
door JML
Heel veel succes in deze spannende tijd.
Nog meer beterschap dadelijk voor Chakka.

Ik duim voor je hoor! :ok:

Geplaatst: 07 feb 2008 12:16
door Crista
hier wordt ook geduimt voor je!!

Je moet ook maar denken dat het dalijk wel een geruststelling is als je weet wat het is, of als het weg is. Nu zit je er de hele tijd mee in je maag. maar kan me goed voorstellen hoe je je voelt, het is wel je beste maatje die daar dalijk ligt.

heel veel sterkte morgen!!!