Pagina 1 van 1

Ontsteking aan schouder.

Geplaatst: 21 dec 2007 11:54
door Leane
Dinsdagochten had Xavier in ene een hele grote ontsteking aan zijn schouder. Ik gelijk een afspraak gemaakt bij de dierenarts waar ze het los gemaakt hebben. En helemaal schoongemaakt hebben. Nu moet ik om 14:00 uur weer bij de dierenarts zijn voor wondcontrole. Want de wond is gewoon open nog want we moesten twee keer daags er spul in spuiten.. Brr zo met een tubbetje dat gaatje in :N: Ik hou hem vast Jos doet het.. En dan zijn schouder weer inpakken zodat hij er niet bij kan. Wonder boven wonder laat hij het gewoon zitten.. Winter is de enige die eraan peuzelt haha. Waarschijnlijk is het ook Winter haar schult die ontsteking :N: Ze springt nog al graag volop Xavier om hem te bijten en waarschijnlijk is dat dus iets te hard gegaan waardoor ze met een tandje is blijven hangen en er vuil in is gekomen en dat een ontsteking is geworden. Arme vent wordt getemt door zijn kleine zussie en hij doet niks terug mijn piemiemuis :mrgreen:

Maar goed straks dus na de dierenarts om te kijken of de wond dicht mag of dat we nog moeten blijven schoonmaken. Volgens mij kan hij wel dicht want het ziet er erg rustig uit.

Geplaatst: 21 dec 2007 12:02
door Eef
Wat naar zo'n open wond :N:

Ik hoop voor jullie dat de wond dicht mag!

Je zou ter ondersteuning recovetsem kunnen geven!
Klik hier voor meer info: recovetsem

Geplaatst: 21 dec 2007 12:04
door M@scha
och manneke toch! die grieten weer he! :devil:

sam had ook van die enge etterende ontstekingkjes toen lola pup was, hem greep waar ze kon met die naaldtandjes van haar!

dikke kus voor mijn grote vriend! :ok:

Geplaatst: 21 dec 2007 12:14
door Caro.
Ach, die pokkemeiden ook :boos: :wink:

Hopelijk is de ontsteking weg nu :ok:

Geplaatst: 21 dec 2007 15:54
door Leane
Nou ik vondt het er met mijn leken ogen aardig uit zien maar daar was de dierenarts het niet zo mee eens. Het is verder opengemaakt en er kwam nog een heleboel pus uit. Het blijft open en we moeten doorgaan waar we verder mee bezig waren. Ik vindt het zo na om die wond schoon te spuiten. Maar goed tis voor Xavier zijn best wil. Volgende week meer kijken hoe de wond er dan uit ziet. Hij heeft weer een mooi schoon t-shirt aan dat vindt ie gelukkig prima en laat hij ook gewoon zitten

Geplaatst: 21 dec 2007 16:24
door Caro.
Zo, moet een flink lelijk wondje zijn dan :oeps:

Beterschap voor Xavier!! :knuffel1:

Geplaatst: 21 dec 2007 17:35
door Hutsje
ha bah joh! beterschap!

Geplaatst: 21 dec 2007 18:52
door jores
hè jakkie dat is een zure rekening voor Xavier om leuk te spelen

Geplaatst: 21 dec 2007 19:07
door MJ
Hè get ....beterschap voor je manneke !

Geplaatst: 21 dec 2007 19:13
door Chezzies
ranzig zulke wonden, het uitspuiten is zeker niet leuk weet er alles van. Hopelijk gaat het gewoon snel beter.