Pagina 1 van 2

Max

Geplaatst: 04 dec 2007 07:52
door Leane
Max mijn eerste hond. Na lang zeuren kwam hij. Hij woont nog bij mijn ouders. Max is een boxer van 9 jaar. Eigen nooit iets gehad. Ja last van HD en atrose maar dat ging met Glucosamine aardig goed.

Zondagavond staat hij in eens midden in de kamer volop te hijgen en te doen net of dat ze een weet niet wat met hem gerend hadden. Maar ze hadden niks gedaan Max kwam net de mand uit. Hij moest overgeven en ging toen gelijk erbij liggen. En maar hijgen. Mijn ouders hebben hem in zijn mand gelegd waarna hj toch ook wel bijtrok weer. De hele nacht hem in de gaten gehouden en hij was aardig rustig. Gisteren overdag was hij heel erg rustig veel rustiger dan anders. Want ook al is hij 9 het is en blijft een boxer met gekke streken af en toe. Maar gisteren niet hij was heel erg down. Gisteravond rond een uurtje of 5 net nadat hij brokken had gegeten kreeg hij het weer. Heel erg hijgen. Mijn ouders gelijk de dierenarts gebeld en ze konden meteen terecht. Alles hart longen alles was goed. De dierenarts dacht mischien dan het een allergiese reactie was geweest waarschijnlijk op de brokken hij heeft twee spuiten daarvoor gehad en de mededeling dat het morgen echt wel beter moest zijn. Maar het gaat niet beter. Vanmorgen om 6 uur was het weer hijgen hijgen en hijgen. Mijn moeder wil plas opvangen zodat dat na gekeken wordt maar hij plast sinds gisteravond niet meer hij drinkt wel. Hij heeft gewoon geen kracht zegt maar zo moe poepen heeft hij wel gedaan maar gewoon staant zonder door zijn poten te zakken hij was er gewoon te moe voor. Om 11 uur moeten ze weer bij de dierenarts zijn. Dan hebben ze alle tijd voor bloedonderzoek foto's enz. Ik maak me zorgen en heb geen idee wat het kan zijn.

Geplaatst: 04 dec 2007 07:55
door malinois
hijgen kan ook een uiting van pijn zijn.... ik zou het zo echt niet weten... sterkte in ieder geval....

Geplaatst: 04 dec 2007 08:07
door Inge
Danco heeft de laatste 1,5 jaar voor we hem in lieten slapen ook dagen gehad dat hij apathisch was, eigenlijk alleen maar in de mand wilde liggen. De dierenarts kon niets vinden.
Zodra ik binnenkwam kwam hij altijd wel zijn mand uit. Tot 30 december vorig jaar. Ik kwam binnen en hij reageerde nauwelijks tot niet. Dat was voor ons het teken dat hij op was.

9 jaar is voor een boxer al een behoorlijke leeftijd. Het zijn ook harde honden, geven niet snel aan dat ze pijn hebben of zich niet lekker voelen.
Hijgen zou een teken van pijn kunnen zijn zoals Malinois al zegt.
Ik hoop voor jullie dat er wat uit de onderzoeken komt.

Geplaatst: 04 dec 2007 08:32
door cloris
Hijgen en pijn gaan idd vaak samen, Fangio ging hijgen na een bijna onwaarneembare epileptie aanval.. sterkte

Geplaatst: 04 dec 2007 09:17
door jacq1970
Jeetje... klinkt niet fijn zeg, heel veel sterkte bij de da hopelijk valt het mee.

Jacqueline

Geplaatst: 04 dec 2007 10:33
door petra1
Oei,dat klinkt echt niet lekker...
Dylan liep de laatste weken ook heel erg veel te hijgen,hij had ook erg veel pijn aan zijn poten en rug.
Dus misschien hijgt Max ook inderdaad uit pijn?

Sterkte met hem!

Geplaatst: 04 dec 2007 11:24
door ranetje
Als hij wel drinkt, maar niet plast is er misschien ergens een verstopping (gruis, steentje) ?
Ik zou de blaas maar eens goed laten controleren.

Geplaatst: 04 dec 2007 11:28
door Leane
Ik heb nog steeds niks gehoord. Hij zou helemaal na gekeken worden.

Geplaatst: 04 dec 2007 11:37
door Leane
Het is iets met zijn hart. Vanmiddag moet hij om half 4 bij specialist Dokter Gerritsen in Ommen zijn. Daar krijgt hij een hartecho en kijken ze verder. De dierenarts weet het niet precies maar goed is het niet. Als ze aan de binnenkant van zijn lippen drukken dan kleurt het ook niet gelijk terug enz. Vanmiddag weten we hopenlijk meer. Ik ga mee !!

Geplaatst: 04 dec 2007 11:40
door LongFields
Sterkte vanmiddag!

Geplaatst: 04 dec 2007 11:43
door Caro.
Agos :(:
Heel veel sterkte vanmiddag!! :knuffel1:

Geplaatst: 04 dec 2007 13:12
door Demi
Shit Leane :(: Sterkte vanmiddag!

Geplaatst: 04 dec 2007 13:14
door Luna237
Sterkte vanmiddag.

Geplaatst: 04 dec 2007 13:25
door boxersien
Bah zeg!!! Hopelijk gaat het wel een beetje meevallen. Ga hard ervoor duimen!

Geplaatst: 04 dec 2007 13:31
door Lisa
He naar. Sterkte!

Geplaatst: 04 dec 2007 13:35
door jores
heel veel sterkte

dat de binnenkant van de lip niet meteen terug roze kleurt kan duiden op verminderde pompfunctie, onze Joris had dat ook

Geplaatst: 04 dec 2007 13:37
door M@scha
heel veel succes!!!

Geplaatst: 04 dec 2007 14:47
door Maureen en de meiden
Sterkte hoor!

Geplaatst: 04 dec 2007 15:43
door MJ
Sterkte , Léane !

Geplaatst: 04 dec 2007 17:47
door markdh
Sterkte met Max,en zoals al werd vermeld,voor een Boxer is 9 jaar al een aardige leeftijd(goede kennis van me heeft een Boxer gehad die ruim 10jaar is geworden) volgens de DA was dat een uitzondering.Hoop dat je snel iets komt te weten wat er precies aan de hand is(al is er iets met het hart las ik) en dat Max nog een tijdje mee kan.

Geplaatst: 04 dec 2007 18:49
door Leane
:jank:

Hij heeft een harttumor die al gesprongen is. Hij gaat had achteruit nu. Hij wordt zo ingeslapen...

Mijn Maxje, mijn alles eerste hond waar ik 16 jaar lang om gezeurt heb is er straks niet meer :jank:

Geplaatst: 04 dec 2007 18:51
door keessie
Misschien zitten jullie nog in Ommen maar veel sterkte met Max,ook voor je ouders.

Geplaatst: 04 dec 2007 18:52
door keessie
keessie schreef:Misschien zitten jullie nog in Ommen maar veel sterkte met Max,ook voor je ouders.
Ow shit,tegelijk geschreven, heel veel sterkte meis!!

Geplaatst: 04 dec 2007 18:54
door Bullenmama
Sterkte...

Geplaatst: 04 dec 2007 19:05
door tura
Sterkte :jank:

Geplaatst: 04 dec 2007 19:17
door pooh
Heel veel sterkte :(:

Geplaatst: 04 dec 2007 19:19
door MJ
Wat triest ! :jank:
Heel veel sterkte ,Léane..... :roos:

Geplaatst: 04 dec 2007 19:51
door Suuz
Och nee, wat verdrietig!
Heel veel sterkte nu, Leane...

Geplaatst: 04 dec 2007 19:54
door kiki78
heel veel sterkte

Geplaatst: 04 dec 2007 19:55
door Marion.
Ach wat triest. Heel veel sterkte Leane, ook voor je ouders :jank: