Pagina 1 van 1
Piepen Blaffen Naar de buurman
Geplaatst: 18 sep 2007 01:04
door Marley2016
Onze Pup van 6maanden wordt constant uitgedaagt door onze buurjongen/man Dana begint zodra ze m al ziet te piepen en te blaffen omdat ze erop af wilt.
Nu heb ik geprobeerd om haar stil te krijgen maar belonen als ze stil blijft terwijl ze m wel ziet helpt niet. wat kan ik hieraan doen om nou de hele dag met gesloten gordijnen te zitten en mijn huis geluidsstil te maken zit ik niet op te wachten.
Het probleem is dat hij naar de woningbouw is gegaan om te klagen zo verzint hij elke keer wel weer iets en nu is de hond aan de beurt terwijl hij haar uit zit te dagen

wordt ik ervan.
hij zei vorige week tegen me vriend ze piept wel veel he en blaffen.
nu heeft mijn vriend hierop geantwoord ja dat doet ze speciaal voor jou, omdat hij het ook wel heeft gehad met die gozer en zijn eeuwige uitgedaag.
Om die reactie is hij dus de volgende dag na de wb gegaan ik heb absoluut geen zin in gezeur elke keer en wil echt van dat gepiep en geblaf af als ze hem ziet.
Wat kan ik hieraan doen

bij de kynologe konden ze me er niet mee helpen

Geplaatst: 18 sep 2007 02:05
door Lemuria
Kun je het gedrag van die vent niet met een verborgen cameraatje opnemen? Als hij dan weer gaat klagen heb jij bewijs dat HIJ degene is die hond sart...
Wat n eikel zeg

Geplaatst: 18 sep 2007 08:52
door kawa2
ik denk dat je niet van dat gedrag afkomt zolang die vent doorgaat met dat geouwehoer
de enige die moet stoppen is die vent
en dan houdt je hond ook wel op
Geplaatst: 19 sep 2007 00:40
door Marley2016
Dat filmen waren we zeker al van plan ivm met het slopen van onze auto dus is zeker een optie.
Ik kwam vanavond terug van bussloo en dana springt de auto uit in 1 sprint erop af hij was net op tijd in zijn auto.
bedankt voor de tips!
Geplaatst: 19 sep 2007 00:42
door Marley2016
Martijn schreef:
Hond uit zicht houden als je er niet ij bent.
dat doen we ook zodra we weggaan doen we gordijnen dicht maar wel klote iedereen weet wanneer je weg bent omdat alles potdicht zit.
Geplaatst: 19 sep 2007 02:51
door Anselmo
Kun je die buurman niet eens flink de les lezen?
Dat heb ik ook gedaan toen bleek dat ie Elis ongemerkt eten bijgaf in de vorm van volkomen ongezonde dingen. Ribbetjes, kippenbeentjes en dergelijke. Sindsdien gooit ie niks meer over de afsluiting en is ie een stuk respectvoller ten opzichte van ons. Er eens naar toe stappen en de waarheid zeggen helpt soms ook!
Geplaatst: 19 sep 2007 15:24
door Addy
dunjatamara schreef:Martijn schreef:
Hond uit zicht houden als je er niet ij bent.
dat doen we ook zodra we weggaan doen we gordijnen dicht maar wel klote iedereen weet wanneer je weg bent omdat alles potdicht zit.
plakfolie op de ramen zodat de hond niet naar buiten kan kijken, dan kan je je gordijnen gewoon open houden
Geplaatst: 19 sep 2007 16:21
door chyta
kawa2 schreef:ik denk dat je niet van dat gedrag afkomt zolang die vent doorgaat met dat geouwehoer
de enige die moet stoppen is die vent
en dan houdt je hond ook wel op
Helemaal mee eens !!
Wat vind hij hier nu zo "leuk "aan zeg ??
Zijn er toch aardig wat steken gevallen in je breiwerk hoor ,,sorry .

Geplaatst: 19 sep 2007 22:49
door Marley2016
wat hij er leuk aan vindt tja ten eerste spoort ie niet helemaal.
En denkt hij dat hij heel wat is omdat hij van t kamp komt nou heb ik daar niks tegen hoor.
hij bedenkt elke keer wel weer iets om ons weg te krijgen hier,
Wij zijn hier vorig jaar komen wonen en in t begin wel vriendelijk geweest ter behoeve van hem altijd onze auto verplaatsen omdat hij zijn handeltje in zijn busje had liggen en dan niet achterin destraat hoefde te parkeren tot wij met die zelfde vraag kwamen f aansluiten was waarschijnlijk teveel gevraagd denk ik sinsdien probeert hij elke x wat.
heb al is de politie aan de deur gehad had mijn vriend m zogenaamd een blauw oog gemept me vriend lag te slapen haha moest niet gekker worden.
toen mocht mijn zoontje niet meer huilen ook zoiets terwijl ze zelf de grootste herrie maken.
maar ik laat me niet wegjagen
heb al is na dat raamplastic gekeken maar ik vind t meer iets voor t keukenraam ofzoiets.denk toch maar aan zo'n ouderwets valletje nog meer licht kwijt heb al zo weinig raampies.
maar bedankt voor de tips allemaal!
Geplaatst: 20 sep 2007 00:31
door Jaap*
Misschien moet je ook de situatie eens in alle rust met de verhuurder bespreken? Nu het nog niet volledig geescaleerd is bedoel ik.
Dat toont goede wil van jullie kant en misschien wat begrip van hun kant

Wellicht kan dat nog goed van pas komen in de toekomst.
Geplaatst: 20 sep 2007 00:36
door Marley2016
Jaap* schreef:Misschien moet je ook de situatie eens in alle rust met de verhuurder bespreken? Nu het nog niet volledig geescaleerd is bedoel ik.
Dat toont goede wil van jullie kant en misschien wat begrip van hun kant

Wellicht kan dat nog goed van pas komen in de toekomst.

we hebben toevallig vanmiddag een mailtje gestuurd, even netjes uitgelegd enzo
Geplaatst: 20 sep 2007 00:49
door blondie
Jaap* schreef:Misschien moet je ook de situatie eens in alle rust met de verhuurder bespreken? Nu het nog niet volledig geescaleerd is bedoel ik.
Dat toont goede wil van jullie kant en misschien wat begrip van hun kant

Wellicht kan dat nog goed van pas komen in de toekomst.
Dit lijkt me ook een goede tip.. en afplakken van ramen..wellicht dat dat kan helpen... maar mijne kan niet vrij op straat kijken als hij ligt k woon boven stoep niveau.. hij reageert niet op passanten of autos maar soms kan hij inene grommen opstaan en over de vensterbank heen gaan staren naar de straat..dan komt of dat hondje voorbij die m in de neus heeft gebeten.. of mensen staan stil voor me huis of die kat die hem niet accepteerd staat inene voor de stoep.. het gehoor van de hond moet je niet onderschatten.. ik sta er verbaasd van en zie dan ook wanneer hij reageert, zonder te zien.. puur op gehoor..
Wat doet die jongen om te tarten dan?
Zou toch wel om je heen kijken voor je de hond de auto uitlaat.. mijn buurman en mijn hond klikken vanaf dag 1 al niet ... hij vertrouwd m gewoon niet en andersom.. denk.. de man heeft nooit getreiterd of zo maar ze vertrouwen elkaar gewoon niet.. ik heb m dan nooit uit me visier als ik de buurman op de stoep zie aankomen.. met de buren daarnaast is t allemaal pais en vree.. alleen die ene niet.. en die man blijft proberen op zijn angstige manier toenadering te zoeken..
Vervelend is t wel zeg.. zou wel beeldmateriaal en jouw vraag bij de wb neerleggen in ieder geval!
Geplaatst: 21 sep 2007 10:04
door Marley2016
dank je!
heb ze inmiddels gesproken en hun zouden er watvan gaan zeggen ook van de auto gebeurt er niks krijgen ze een waarschuwing.