Pagina 1 van 7

Flinke erectie en spontane zaadlozing

Geplaatst: 09 sep 2007 22:32
door bellerosa
Vanmiddag ziet mijn man de hond rijbewegingen maken in de mand, niet op iets maar gewoon vanuit de staan stand.
Hij roept en de hond komt met een kromme rug heel erg moeilijk uit de mand.
Poeh zeg wat we toen zagen! Hij stond gewoon klaar te komen, zijn rug helemaal rug en zijn piemel was er helemaal uit en zag ontzettend dik, dat hadden wij dus nog nooit gezien of meegemaakt, met geen één hond!

De kinderen (5 en 7) vroegen wat hij daar had hangen en wisten niet wat ze zagen.

We joegen hem dus naar buiten, dat ging met pijn en moeite maar zijn pielemoos bleef eruit hangen.
Uiteindelijk heeft hij het ding weer ingetrokken maar hoe komt dit nou?
Geen loops teefje in de buurt, het uitlaten was drie uur daarvoor geweest dus snap niet wat de aanleiding was.

Ik wil dit dus in de toekomst voorkomen, maar wat is de oplossing hier voor?
Hij heeft tegenwoordig wel vaker zijn piemel eruit hangen en ook al jaag je hem dan weg, dat ding blijft er gewoon uit, niet zo ver als vanochtend maar wel onnodig in mijn ogen.
We zitten wel te denken aan castratie, maar is dat de oplossing?

Alvast bedankt,
Bellerosa

Geplaatst: 09 sep 2007 22:39
door ranetje
Reuen rijen wel vaker op een kussen of deken.
je kunt proberen om hem af te leiden.

Die piemel kan hij niet zomaar op bevel weer intrekken :mrgreen:
Die enorme lengte is normaal en gaat na een tijdje weer terug.
Warom jaag je hem dan de tuin in? :denken:
Ik snap even niet dat je hem er kennelijk voor wilt straffen?

Geplaatst: 09 sep 2007 22:40
door sirene
Waarom zou je er een oplossing voor willen ?
Is toch heel natuurlijk dat dat af en toe gebeurt ?

Geplaatst: 09 sep 2007 22:51
door Ari@ne
Ik snap ook niet waarom je hem elke keer wegjaagt.
Je straft hem voor iets wat heel natuurlijk is en waar hij niets aan kan doen. Dat zou je man ook moeten weten.
Zolang hij niet tegen je kinderen wil rijden of zo zou ik me er niet druk over maken.

Heeft de hond ook een naam?

Geplaatst: 09 sep 2007 23:11
door Bullenmama
Tja, eigenlijk zijn er maar twee opties, óf accepteren dat hij zo af en toe een erectie heeft en klaarkomt, of laten castreren, dan ben je er vanaf.

Geplaatst: 09 sep 2007 23:12
door Wil de hond
Ari@ne schreef:Heeft de hond ook een naam?
Kanjer! :N:

Geplaatst: 09 sep 2007 23:13
door Inge
Kinderen gewoon uitleggen wat het is :pffff: en accepteren dat het nu eenmaal af en toe gebeurt. :19:
Hij doet het niet expres :mrgreen:

Geplaatst: 09 sep 2007 23:17
door Rataplan
Inge schreef:Kinderen gewoon uitleggen wat het is :pffff: en accepteren dat het nu eenmaal af en toe gebeurt. :19:
Hij doet het niet expres :mrgreen:
Ja dat lijkt me ook. Hij kan het ook niet laten verdwijnen :19: straffen op zo'n moment lijkt me zinloos.
Casteren vind ik wel erg drastisch, het is een enorme ingreep niet alleen op het fysiek van de hond maar ook zijn psyche.

Geplaatst: 09 sep 2007 23:19
door Shibby
Inge schreef:Hij doet het niet expres :mrgreen:
Zo komt Shibs piemel er altijd uit als hij aan het poepen is. Dan staat hij al als een onhandige kluns te poepen en steekt tussen voor en achterpoot dat 'ding' er ook nog uit. Geen gezicht :smile:

@TS Je hebt een reutje, dat hoort er nu eenmaal bij. Je kunt 'm af leiden op het moment dat hij wil rijden/aan het rijden is, maar waarom in hemelsnaam straffen voor zijn onbeschaamde mannelijkheid?

Geplaatst: 09 sep 2007 23:23
door Ari@ne
Wil de hond schreef:
Ari@ne schreef:Heeft de hond ook een naam?
Kanjer! :N:
:smile:
Kanjer de hond......
Familie van je :idea: :mrgreen:

Geplaatst: 09 sep 2007 23:28
door laeken
Waarom staat dit bij medisch? Stuur je je man ook naar de dokter als hij 's-morgens iets te enthousiast wakker wordt? :19:
Castreren lijkt me iets te drastisch en ik denk dat je kinderen een stuk meer kunnen hebben dan je denkt. Neem aan dat je hem om de kinderen wegstuurt? Doe ze dan ook maar niet op paardrijden want wat ze daar soms zien........... :eek: .............. is je hond niks bij :N: :mrgreen:

Geplaatst: 09 sep 2007 23:39
door alm@
Wat sneu voor de hond dat je hem kennelijk als een vieze sexmaniak ziet. Ik zou dat gedrag gewoon negeren en de kinderen simpel uitleggen wat er gebeurt. Casteren geeft geen garantie hoor, mijn reu is ook gecastreerd en klimt nog net zo vrolijk op een lekker ruikende teef mét een flinke piemel.

Re: Flinke erectie en spontane zaadlozing

Geplaatst: 09 sep 2007 23:42
door Hanneke2
bellerosa schreef:
De kinderen (5 en 7) vroegen wat hij daar had hangen en wisten niet wat ze zagen.
Met 5 en 7 kan je ze volgens mij al prima uitleggen dat een plasser groot wordt (of tevoorschijn komt) in bepaalde situaties. :roll:

Castreren lost het 'probleem' voor een groot deel op, klaarkomen in de lucht zal een gecastreerde reu niet doen. Rijden op dingen of in het luchtledige en die piemel tevoorschijn laten komen, dat kan een gecastreerde reu ook. :19:

Ik gok trouwens dat de hond zonder naam nog vrij jong is? Dan zal het vanzelf wel minder worden. Reuen die nog lekker aan het puberen zijn hebben wel vaker wat extreme gedragingen. :mrgreen:

Geplaatst: 09 sep 2007 23:46
door Jacqueline.
Dat het voor jullie en voor de kinderen geen prettig aanzicht was tot daar aan toe.
Maar je kunt het beestje niet gaan straffen voor iets waar hij zelf niks aan kan doen.
En om voor zoiets te laten castreren vindt ik wel heel drastisch.
Als hij op volle sterkte is kan hij hem niet zo maar weer intrekken, dus dat het lopen dan moeilijk gaat is vrij normaal.
Leg het aan de kinderen uit wat er gebeurt, en negeer het gebeuren dat lijkt me het beste.

Geplaatst: 09 sep 2007 23:59
door Bullenmama
Kan het zijn dat het per hond verschillend is wat betreft "geiligheid"?
Mijn man heeft 13 jaar lang een labradorreu gehad die hooguit 1 keer in de drie weken een erectie kreeg en klaarkwam. Geen probleem dus.
Maar ik ken ook mensen waar zelfs hun keukenkastjes regelmatig druipen van sperma, dat is toch minder grappig.
Dan zou ik voor castratie kiezen.

Geplaatst: 10 sep 2007 00:03
door laeken
bullenmama schreef:Kan het zijn dat het per hond verschillend is wat betreft "geiligheid"?
Mijn man heeft 13 jaar lang een labradorreu gehad die hooguit 1 keer in de drie weken een erectie kreeg en klaarkwam. Geen probleem dus.
Maar ik ken ook mensen waar zelfs hun keukenkastjes regelmatig druipen van sperma, dat is toch minder grappig.
Dan zou ik voor castratie kiezen.
Dapper heeft dat nooit of hij doet het stiekem :smile: :19: Als hij het wel had ook prima maar bij hem heb ik nog nooit iets van een zaadlozing gezien. Erecties alleen bij het wassen maar eigenlijk zijn dat geen erecties maar meer meewerkende "lichaamsdelen" om erbij te kunnen. :mrgreen:

Geplaatst: 10 sep 2007 00:10
door Jaap*
bullenmama schreef:Kan het zijn dat het per hond verschillend is wat betreft "geiligheid"?
Mijn man heeft 13 jaar lang....
Nou, ik dacht nu gaan we het beleven :N: maar het ging gelukkig toch over een echte hond.

Geplaatst: 10 sep 2007 00:13
door Bullenmama
Jaap ! Ga je schamen !!

Geplaatst: 10 sep 2007 00:21
door pooh
MARC_S schreef:
Dapper heeft dat nooit of hij doet het stiekem :smile:
ik zie zo voor me hoe dapper stiekem onder het kussen van zijn mand kruipt :mrgreen:


On topic: alles is al gezegd volgens mij. Ik vind het ook nog eens heel erg zielig om de hond te straffen voor gedrag waar hij niks aan kan doen.
En inderdaad je kinderen gewoon uitleggen wat er gebeurd, zo schokkend is het niet volgens mij.

Geplaatst: 10 sep 2007 00:48
door yuki
Tis bij honden niet anders dan bij mannen vrees ik voor je........... :roll:
Als je NEE zegt, gaat ie van manlief ook niet meteen op commando terug in de "slaapstand", toch?

Nooit eerder een reutje gehad?
Afleiden met iets dat hij leuk vindt, een bal, een flos enz.
Maar de tuin in jagen? Of boos worden? Dat snapt hij toch niet? Je maakt hem alleen maar bang, hij weet heus niet wat hij fout doet.
Hou daar dus mee op! :boos:

Geplaatst: 10 sep 2007 00:52
door keessie
bullenmama schreef:Jaap ! Ga je schamen !!
Nou mijn keukenkastjes zijn twee verdiepingen :mrgreen:

Geplaatst: 10 sep 2007 01:10
door Yv*nn
Als hij verder gewoon netjes met zijn 4 pootjes boven de dekentjes slaapt, dan zou ik me verder geen zorgen meer maken hoor!!!

Geplaatst: 10 sep 2007 01:14
door Pasjovica
Ik vind straffen wel heel cru en om hem naar buiten te sturen vind ik ook niet zo leuk voor "de hond", denk dat je man, dat 's morgens ook niet zo prettig zal vinden

Geplaatst: 10 sep 2007 06:32
door boxersien
Uhhhh, ruilen?? :mrgreen: Heb hier een hele leuke grote reu, gecastreerd en wel en iedereen vind hem bijna geweldig. Zijn enigste probleem is dat zijn piemel er altijd uit hangt als hij poept, iets lekkers ruikt of ZIT. Hij zit namelijk altijd schuin op zijn kont met zijn piemel op een achterpoot. Ziet er niet uit!! Maar hij doet het gewoon. Is nog nooit in mij opgekomen om hem ervoor te straffen en ga het nooit doen ook!
Helaas kan ik net even geen foto vinden. Neem meestal zijn onderkant niet erbij op de foto als hij zit dus vandaar :wink:

Geplaatst: 10 sep 2007 08:25
door sirene
boxersien schreef:Uhhhh, ruilen?? :mrgreen: Heb hier een hele leuke grote reu, gecastreerd en wel en iedereen vind hem bijna geweldig. Zijn enigste probleem is dat zijn piemel er altijd uit hangt als hij poept, iets lekkers ruikt of ZIT. Hij zit namelijk altijd schuin op zijn kont met zijn piemel op een achterpoot. Ziet er niet uit!! Maar hij doet het gewoon. Is nog nooit in mij opgekomen om hem ervoor te straffen en ga het nooit doen ook!
Helaas kan ik net even geen foto vinden. Neem meestal zijn onderkant niet erbij op de foto als hij zit dus vandaar :wink:
Ik denk niet dat jij en Marc hetzelfde bedoelen als de TS.
Er is nogal een verschil tussen een stukje eruit schuiven of misschien wat stijf worden als een hond moet poepen of een hond zich wast (ik noem dat altijd zijn "lipstick" want zo ziet dat eruit) of dat er een enorme paarsige joekeloekes tot aan de grond hangt. Als je dat nog nooit hebt gezien sta je inderdaad de eerste keer te kijken hoe dat enorme ding uit zo'n klein hondje kan komen.
Neemt niet weg dat dat ook niet iets is om je hond te straffen.
Het is een heel normaal iets en bij jonge honden wil dat wel eens fase zijn. De hond doet dat echt niet express en heeft geen idee waarom ie op zijn kop krijgt.
Laatst stond er in het park een gecastreerde reu vast op een loopse teef, castreren hoeft dus ook niet te helpen.

Geplaatst: 10 sep 2007 08:25
door boemerang
zo wat een goed advies hier weer
ik lees dat die hond zonder op iets zat te rebelen dus spontaan begon
dat hij de tuin in werd gejaagd , lees ik niet als straf
maar meer voor de twee kinderen , en dat ze even geen raad wisten
ook dat ze dit nog nooit eerder hadden gezien
dus ik denk dat TS wel een reu kent maar geen heftige reu

hier is het rijden op een kussen , ook wel meteen bestraft
heb het bij buddy niet weer gezien , rex had dat ding er steeds uit hangen
en was er veel mee bezig , tot piepen en echt vervelend gedrag
totaal geen aandacht meer voor ons wel voor zijn piemel
na de casteratie , kregen we gewoon een hele andere hond
en zijn piemel zien we nog wel eens maar niet zo als voor die tijd
dus TS als dit vaker voor komt , en zijn piemel belangrijker word
dan jullie in zijn ogen , zou ik voor castreren kiezen
is het nog een jonge hond , dat rebelen niet toestaan
en afstraffen is dus niet gegaan met een mep of bijna doodslag , wel op een manier waarvan ze wisten dit vinden ze dus niet leuk

Re: Flinke erectie en spontane zaadlozing

Geplaatst: 10 sep 2007 08:32
door Pak-de-bal
bellerosa schreef:Hij roept en de hond komt met een kromme rug heel erg moeilijk uit de mand.

We joegen hem dus naar buiten, dat ging met pijn en moeite
waarom doen jullie dit?? :eek:

Ik zou bijna vragen hoe je man zich zou voelen dan, maar dat is oftopic :wink:

Ik ken een gecastreerde reu , en die doet dat nog steeds, ook gewoon op de stoep, ( als we aan het kletsen zijn )
Maar ik zou hem lekker in zijn mandje gehouden hebben.

Hij is nog erg jong, 10 mnd, ach, , anders even aanzien en het dan aan de da vragen

ik heb nog 2 vraagjes:
1: wat is een shiba una ( ik dacht dat het een automerk zou zijn, de merken van honden worden steeds excotischer)
2: waarom hebben jullie een gedragstherapeut nodig?

Geplaatst: 10 sep 2007 09:11
door yamie
boemerang schreef:zo wat een goed advies hier weer
ik lees dat die hond zonder op iets zat te rebelen dus spontaan begon
dat hij de tuin in werd gejaagd , lees ik niet als straf
maar meer voor de twee kinderen , en dat ze even geen raad wisten
ook dat ze dit nog nooit eerder hadden gezien
dus ik denk dat TS wel een reu kent maar geen heftige reu

hier is het rijden op een kussen , ook wel meteen bestraft
heb het bij buddy niet weer gezien , rex had dat ding er steeds uit hangen
en was er veel mee bezig , tot piepen en echt vervelend gedrag
totaal geen aandacht meer voor ons wel voor zijn piemel
na de casteratie , kregen we gewoon een hele andere hond
en zijn piemel zien we nog wel eens maar niet zo als voor die tijd
dus TS als dit vaker voor komt , en zijn piemel belangrijker word
dan jullie in zijn ogen , zou ik voor castreren kiezen
is het nog een jonge hond , dat rebelen niet toestaan
en afstraffen is dus niet gegaan met een mep of bijna doodslag , wel op een manier waarvan ze wisten dit vinden ze dus niet leuk
enig idee hoe zeer het een reu doet om in volle ornaat te moeten gaan lopen? de tuin injagen noem ik nou niet met beleid even bij tere kinderoogjes weg halen ( voorzover dat al niet overdreven is)
dus voor een hond is dat wel degelijk een beste afstraffing en vooriets waar hij helemaal niks aan kan doen..

Re: Flinke erectie en spontane zaadlozing

Geplaatst: 10 sep 2007 09:15
door yamie
Pak-de-bal schreef:
bellerosa schreef:Hij roept en de hond komt met een kromme rug heel erg moeilijk uit de mand.

We joegen hem dus naar buiten, dat ging met pijn en moeite
waarom doen jullie dit?? :eek:

Ik zou bijna vragen hoe je man zich zou voelen dan, maar dat is oftopic :wink:

Ik ken een gecastreerde reu , en die doet dat nog steeds, ook gewoon op de stoep, ( als we aan het kletsen zijn )
Maar ik zou hem lekker in zijn mandje gehouden hebben.

Hij is nog erg jong, 10 mnd, ach, , anders even aanzien en het dan aan de da vragen

ik heb nog 2 vraagjes:
1: wat is een shiba una ( ik dacht dat het een automerk zou zijn, de merken van honden worden steeds excotischer)
2: waarom hebben jullie een gedragstherapeut nodig?
het is Shiba Inu, en google? weleens van gehoord? een behoorlijk oud japans hondenras, waarvan de naam niets meer en niets minder betekend dan kleine hond

Re: Flinke erectie en spontane zaadlozing

Geplaatst: 10 sep 2007 09:46
door tekkel
yamie schreef:het is Shiba Inu
O, is het er zo eentje?
Nou, dan valt het wel mee.
Ik heb altijd gehoord dat Japanners niet zo groot geschapen zijn :smile: