Pagina 1 van 1

barf en doggen

Geplaatst: 03 sep 2007 10:41
door Gaia
Ik hoorde laatst iets waarvan ik het gevoel heb dat het een broodje aap is, maar ze zou het nagevraagd hebben bij de dierenarts.

In de flat waar ik woon, woont ook een kruising Mastino Cane Corso. Schat van een hond. Laatst zei ik dat ik Gaia de dag ervoor getraind had met biefstuk.

Zij vertelde mij vervolgens dat een dog geen doorbloed vlees mag hebben. Daar zouden ze de kolder van in hun kop krijgen.. Het jachtinstinct zou geprikkelt worden. Dat zou alleen bij doggen het geval zijn. Tenminste voor zover zij wist dan.

Klopt dit? Of is dit echt een broodje aap.

Geplaatst: 03 sep 2007 10:44
door S@ndr@
wie verzint zoiets nu weer :N: :smile:
alhoewel , mijn honden hebben wel jachtinstinct, en heel afentoe ook de kolder in hun kop :mrgreen: (op een leuke manier :ok: )

Geplaatst: 03 sep 2007 10:45
door jelle
ach welnee. Natuurlijk niet.

Overigens lijkt het me nogal zonde om biefstuk aan je hond te geven. Ik denk dat een ander type vlees net zo goed werkt voor de hond.

Geplaatst: 03 sep 2007 10:47
door Gaia
loving bulls schreef:wie verzint zoiets nu weer :N: :smile:
alhoewel , mijn honden hebben wel jachtinstinct, en heel afentoe ook de kolder in hun kop :mrgreen: (op een leuke manier :ok: )
ze was er zo stellig in dat ik er echt aan begon te twijfelen.

Nou ja, goed broodje aap dus :mrgreen:

Geplaatst: 03 sep 2007 10:51
door marian*
:smile: :smile: :smile:
Ja,en mijn honden zijn bloedagressief want ze hebben bloed geproefd :mrgreen:
Grote flauwekul dus.

Geplaatst: 03 sep 2007 12:16
door jip007
daar krijgen ze idd de kolder van in hun kop , kijk maar :N:
Afbeelding











:smile: :smile: :smile: :smile:

Geplaatst: 03 sep 2007 13:07
door astrid
Broodje aap verhaal joh :mrgreen:

Geplaatst: 03 sep 2007 17:06
door Joy C
volgens mij echt broodje aap. :ok:

Geplaatst: 03 sep 2007 17:40
door Ianthe
Gewoon niets van waar, maareh lust jou hond biefstuk? Xena haalt haar neus ervoor op (we hadden een keer wat over van het gourmetten) :N: :smile: