Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

metacam

Medische vragen en opmerkingen over de hond, zowel regulier als alternatief.
(Raadpleeg bij twijfelgevallen altijd uw dierenarts!)

Moderator: moderatorteam

nikaboef
Vaste gebruiker
Berichten: 77
Lid geworden op: 25 jan 2006 21:24
Locatie: Spijkenisse

metacam

Ongelezen bericht door nikaboef »

beste allemaal
de hond van mijn buren verderop moet metacam gaan krijgen want deze kan warschijnlijk niet tegen rimadyl. zijn urine is er niet goed op.
wat vinden jullie van metacam ? dit vroeg ze mij om hier te plaatsen.
werkt het evengoed als pijnstiller? de hond heeft elleboogproblemen, lpc aan bijde kanten en rugproblmen.
is metacam wel veilig vraagt zei zich af?
hopelijk hebben jullie ervaringen voor haar. ik geef het door, ze zit zonder internet.
Gebruikersavatar
Scooby
Zeer actief
Berichten: 11376
Lid geworden op: 05 mei 2002 01:32
Mijn ras(sen): Duitse dog
Aantal honden: 1
Locatie: Zutphen
Contacteer:

Ongelezen bericht door Scooby »

Het is pet hond verschillend hoe de hond op Metacam reageert. Onze Lana reageerde helemaal niet op de Metacam (had ook l.p.a. en l.p.c.) en reageerde wel weer goed op de Rimadyl, maar ik ken ook zat honden die het wel goed doen op de Metacam.
jacq1970
Zeer actief
Berichten: 14721
Lid geworden op: 15 feb 2005 18:04
Aantal honden: 1
Locatie: Baasje Bowie
Contacteer:

Ongelezen bericht door jacq1970 »

Bij Samara werkt de metacam uitstekend...als ze het nodig heeft geef ik het haar en dan helpt het eigenlijk binnen 24 uur.

Jacqueline
Afbeelding
Gebruikersavatar
Daisy@
Zeer actief
Berichten: 19189
Lid geworden op: 19 sep 2002 20:17
Mijn ras(sen): Herders
Aantal honden: 3
Locatie: Dreischor Baasje van Indy en een klein beetje van Mike en Remy

Ongelezen bericht door Daisy@ »

Daisy reageert er bijna niet op. Terwijl Spike op een minimale dosis al héél goed reageert. Heel verschillend dus.
nikaboef
Vaste gebruiker
Berichten: 77
Lid geworden op: 25 jan 2006 21:24
Locatie: Spijkenisse

Ongelezen bericht door nikaboef »

bedankt allemaal. ik heb haar dorgegeven dat het kan wisselen. ze probeert het nu en paar dagen en lijkt goed te gaan met de hond. het is afwachten verder.
Gebruikersavatar
donna
Zeer actief
Berichten: 457
Lid geworden op: 20 jan 2005 14:48
Locatie: groningen

Ongelezen bericht door donna »

Donna krijgt het al 2,5 jaar en reageert er goed op.Ze krijgt het ook ivm de ellebogen(LPC).Ze krijgt een dosis voor een hond van 20 kilo en ze weegt 30 kilo.
Zij reageerd weer helemaal niet op de Rymadil of Zubrin.
Previcox heeft ze ook gehad dat werkt een paar uur goed maar daarna zie je het minder worden.
boxersien

Ongelezen bericht door boxersien »

Boris reageert heel goed op metacam met een lage dosis. Daarnaast (heeft HD) krijgt hij sashasblend (omdat dit op natuurlijke basis is en dus geen schade aan het lichaam brengt zoals metacam wel doet). Doordat ik sashasblend erbij heb gedaan mankt hij sindsdien eigenlijk nooit meer en kan weer alles doen. Dit allemaal terwijl hij nu nog voor 8 kg metacam krijgt (weegt 40 kg en had altijd ruim de dosis nodig). Boris zit inmiddels al 3.5 jaar erop. :ok:

Rimadyl werkte hier ook absoluut niet. Boris werd er heel onrustig van en kon er niet meer lekker van slapen. Bo heeft het ook gehad (heeft inmiddels geen medicatie meer) en die werd alleen maar slechter van de rimadyl. Ze bleef maar achteruit gaan. En we zijn gestopt ermee en alle klachten en pijnen zijn ook weggegaan. Ze heeft namelijk ook HD en doordat ze veel pijn had (verlamd werd ze eerder) kreeg ze dus ook medicatie, maar dat ging dus helemaal niet.
LunaLover
Actief
Berichten: 137
Lid geworden op: 12 sep 2006 21:35
Locatie: Zwijndrecht

Ongelezen bericht door LunaLover »

luna heeft ook metacam gehad en dit sloeg niet aan.
dus is per hond verschillend denk ik
LUNA THE LOVE OFF MY LIFE
Afbeelding
Gebruikersavatar
malinois
Zeer actief
Berichten: 57865
Lid geworden op: 16 aug 2003 18:40
Mijn ras(sen): (X) Mechelse herder
Aantal honden: 3
Contacteer:

Ongelezen bericht door malinois »

Mijn oudste dober heeft metacam als hij echt pijn vertoont... dan helpt het binnen een dag... dus hier goede ervaringen met metacam.
Afbeelding
In liefdevolle herinnering aan Xena v.d. Lobo Hoeve 12.08.2001 - 15.06.2016 & Xito v.d. Lobo Hoeve 04.01.06 - 21.08.14 Website Mechelse herders Facebooksite Xygan Facebooksite Xavi
Plaats reactie

Terug naar “Medisch”