Pagina 1 van 1

Perianaalklier tumor

Geplaatst: 27 jul 2007 10:16
door Bas Rouge
Barousse heeft een wat bijzonder bultje op haar buik, daar is een biopt van genomen en de uitslag is dat het nog het meeste lijkt op een perianaalklier tumor. Dat is opmerkelijk omdat dit eigenlijk alleen voorkomt bij reuen en dan rondom de anus. Barousse is een 10 jaar oude gecastreerde teef en het zit dus op haar buik.

Ik heb daarom gisteren opnieuw biopten laten nemen en opnieuw worden ze bekeken in Utrecht. Bij reuen is castratie effectief, het bultje verdwijnt dan ook. Als het idd. een perianaalklier tumor blijkt te zijn is verder onderzoek nodig omdat dat bij een teef een indicatie is voor een andere tumor, vanuit de bijnier. Begin me lichtelijk ongerust te maken en zou willen dat ik al wist wat er aan de hand is en wat er aan gedaan kan worden. Geduld hebben in deze zaken is niet wat ik goed kan.

Geplaatst: 27 jul 2007 10:46
door Gos
Begrijpelijk dat je ongerust bent in zo'n situatie! Hebben ze je verteld wanneer je de uitslag ongeveer kunt verwachten?

Geplaatst: 27 jul 2007 15:14
door Bas Rouge
Er gaan zo'n 5 werkdagen overheen, dus op z'n vroegst volgende week vrijdag.

Geplaatst: 27 jul 2007 15:47
door Rami
Ik kan me je ongerustheid goed voorstellen...
Sterkte met wachten op de uitslag en ik hoop en duim dat 't allemaal gunstig uitpakt.

Geplaatst: 27 jul 2007 15:59
door Gos
Een week, dat lijkt me ook erg lang. Heel veel sterkte ermee! En ik duim met Rami mee!

Geplaatst: 27 jul 2007 16:03
door ranetje
Ik duim ook even mee :ok:
Beroerd dat je zo lang moet wachten op de uitslag

Geplaatst: 27 jul 2007 20:02
door *tweety*
Ook ik duim mee. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Niks is zo erg als lang op de uitslag wachten.

Geplaatst: 27 jul 2007 20:29
door LongFields
Hopelijk is het toch niet zo'n akelige tumor.
Ik duim met de anderen mee voor een gunstige uitslag volgende week.

Geplaatst: 27 jul 2007 20:47
door Renske
Heel vervelend, ik hoop dat de uitslag enigszins poitief zal zijn. Sterkte. En ik duim ook mee :ok:.