Pagina 1 van 1

Welke geperste brokken zijn er nu allemaal?

Geplaatst: 18 jul 2007 21:19
door Inge
Mijn leverancier van Cavom is overgegaan op Carocroc omdat Cavom een aantal euro's per zak duurder werd (ik betaalde 25 euro per 20 kilo).
Nu wil ik Biène persé op een geperste brok houden aangezien ze van een krokante brok direct afvalt en ik haar net een beetje op gewicht heb (brok is hier de basis, daarnaast voer ik wel geregeld Kivo en vers).
Maar welke zijn er eigenlijk nog meer en wat kost dat ongeveer???

Wat ik weet:
Farmfood (is hier te krijgen zag ik op de site)...wat is de prijs ongeveer tegenwoordig?
Prins (is hier te krijgen), betaalde voorheen al 33 euro per 15 kilo
Barca...heb mail gestuurd aan de fabrikant of er verkoopadressen hier in de buurt zijn. Prijs??
Wielco...geen idee of dat hier te krijgen is. Prijs???

Zijn er nog meer geperste brokken?

Geplaatst: 18 jul 2007 21:25
door Roelfien
Ik kom dit via google tegen. Dus blijkbaar was er al een topic over:
http://www.hondenforum.nl/phpBB2/viewto ... highlight=
:mrgreen:

Geplaatst: 18 jul 2007 22:00
door Inge
Hmmm...daar staat Canex bij maar heb net op de site gekeken en dat is een geëxpandeerde brok :wink: Ik kom dus niet verder dan de merken die ik al genoemd heb. Nu ben ik wel benieuwd hoe de ervaringen zijn en wat een zak tegenwoordig kost (en hoeveel kilo er dan in zit) :wink:

Geplaatst: 18 jul 2007 22:50
door alm@
Kan je niet een andere leverancier van Cavom vinden? Of denk ik nu te simpel :mrgreen:

Geplaatst: 18 jul 2007 22:55
door hercujess
Prins heeft ook een serie geperste brokken en Farmfood is per 1 augustus €36,95 voor 15 kg. Prins €35,95

Geplaatst: 18 jul 2007 23:16
door Inge
alma2 schreef:Kan je niet een andere leverancier van Cavom vinden? Of denk ik nu te simpel :mrgreen:
Jawel :mrgreen:
Maar ik wil even kijken of een andere brok ook een eventuele optie is :wink:
Met FF en Prins heb ik al ervaring met Marouck en daar was ik heel tevreden over.
Wielco en Barca ken ik niet persoonlijk.

Geplaatst: 18 jul 2007 23:46
door Rosita Compagner
Uit mijn grijze verleden...

Doko, Pittah, Viandog, Denkadog.

Geen idee welke van deze merken nog bestaat......

Geplaatst: 18 jul 2007 23:48
door Marja
Biofood heeft ook een geperste brok :wink:

Geplaatst: 19 jul 2007 07:39
door Amber
Kennels Favourite heeft ook een geperste brok.
De variant heet M5.

http://www.profpetcorporation.nl/nieuw/nl/index.html
Ken een aantal mensen van het Bullmastiff forum, die dit geven en zij zijn er zeer tevreden over.

Geplaatst: 19 jul 2007 20:10
door SuzieC1970
Ik betaal voor Wielco 22.75 voor 15 kilo. En als je hun even belt ( tel. nr staat op hun website....www.wielco.nl ) dan kunnen ze je precies vertellen of en waar het bij jou in de buurt te koop is !

Geplaatst: 19 jul 2007 20:12
door SuzieC1970
@ inge, als jij 25 euro betaalde voor de Cavom was dat trouwens wel goedkoop zeg !! Ik betaal hier 33,95 voor 20 kilo !

Geplaatst: 19 jul 2007 23:47
door Inge
SuzieC1970 schreef:@ inge, als jij 25 euro betaalde voor de Cavom was dat trouwens wel goedkoop zeg !! Ik betaal hier 33,95 voor 20 kilo !
Was ook goedkoop hoor, was met kennelkorting. Betaalde in de winkel toen al 29 euro geloof ik, dus scheelde aanzienlijk per zak.
Maar goed, ook met kennelkorting ging de prijs per zak nu een aantal euro's omhoog, vandaar dat de fokker waar ik het kocht nu op een andere brok is overgegaan, maar dat is dus niet geperst. Ik heb Marouck voorheen op carocroc gehad en dat ging goed tot ze in de rui ging, d'r haren braken af en werden heel vettig. Dus ik wil nu liever niet overstappen op carocroc en ik wil Biène in ieder geval op een geperste brok houden. Marouck zou eventueel overkunnen op Fokker, wat Nika ook krijgt. Voor Biène wil ik gewoon een geperste brok houden dus even kijken of ik op Cavom blijf of een andere geperste brok ga proberen. Ze doet het op zich heel goed op de Cavom, alleen d'r ontlasting is altijd wat smeuïg en als ze op een andere brok stevigere ontlasting zou hebben zou dat mooi meegenomen zijn. :wink:

Geplaatst: 20 jul 2007 02:09
door Ella46
luposan

Geplaatst: 20 jul 2007 11:24
door aschra
Canex heeft wel een geperste brok

Geplaatst: 21 jul 2007 13:24
door Inge
Nou....net even geïnformeerd maar ik betaal bij de DSZ dus ook 33,95 voor 20 kilo, is dus bijna 10 euro duurder als wat ik voorheen betaalde :eek:
Ik heb dus besloten dat ik Biène voorlopig op de KIVO ga zetten, vers dus. :wink:

Geplaatst: 21 jul 2007 23:24
door malinois
Moet je Barca even bellen... ik voer Barca zelf en ben er uitermate tevreden over....
Is ook niet duur, maar goed, nu koop ik ook veel zakken tegelijk en de dierenwinkel kan het gewoon bestellen heb ik laatst gehoord maar dan betaal je wel aanzienlijk meer dan als je het bij een fokker of vereniging kan halen.

Geplaatst: 23 jul 2007 14:24
door Inge
Net 48 kilo KIVO ingeslagen, kan ze toch bijna 2 maanden mee vooruit :wink: en is in verhouding niet duurder dan wanneer ik Cavom bij de DSZ haal (betaalde 50 euro voor 48 kilo). Kreeg ook nog een aantal kilo's van een geperste brok van hem mee om eens te proberen, is een brok op basis van kip en rijst. Staat geen merk op, maar hij bestelde dat voor de luchtmacht etc. Moest het maar eens proberen van hem. :mrgreen: