Pagina 1 van 3

Bono is weer thuis!

Geplaatst: 28 jun 2007 18:12
door Scooby
Hoi allemaal,

Nou, Bono is weer thuis en nog héél erg suf. Maar hij is er tenminste weer!
Vanmiddag om 12:00 uur kon ik bellen hoe de operatie gegaan was, maar toen was de dierenarts hem nog aan het dichthechten. Om 13:00 uur kon ik weer bellen. Toen was Bono wakker aan het worden en tilde hij af en toe zijn hoofd op. De operatie was in elk geval goed gaan. Tegen half vier kon ik hem ophalen.
Toen ik om half vier bij de dierenarts kwam, was hij net bezig met het dichthechten van een spoedkeizersnede, dus ik moest even wachten. Ik mocht wel bij Bono, maar die wist ook niet dat hij leefde, volgens mij. :wink: Hij was wel heel zielig, hoor. Maar, als ik ophield met knuffelen, kreeg ik wel een poot van hem of ik wel even door wilde gaan met knuffelen! :wink:
Toen de dierenarts de kat dichtgehecht had, kwam hij de operatie doornemen met mij. De onderste kruisband was inderdaad al vrij ver ingescheurd. Deze was, zonder operatie, zeker afgescheurd binnen afzienbare tijd, volgens de dierenarts. Bono heeft nu een kunstkruisband gekregen.
De komende tien dagen mag Bono zijn achterbeen absoluut niet gebruiken. Dan moeten de hechtingen er uit en mag ik het lopen oorzichtig op gaan bouwen.
Vanavond mag hij weer wat eten, maar ik heb niet het idee dat hij daar toe in staat zal zijn vandaag. :wink:

Ik ben blij dat mijn ventje weer thuis is, maar ik zie de eerste dagen wel met angst en beven tegemoed. Ik ben benieuwd hoe de eerste keer op staan gaat en vooral ook: wanneer die keer is. :wink:

Geplaatst: 28 jun 2007 18:15
door EstherK
Een heel spoedig herstel gewenst voor Bono. Fijn dat de operatie goed verlopen is :ok:

Geplaatst: 28 jun 2007 18:16
door Bas Rouge
Deze hobbel is met succes genomen, succes en sterkte met de komende.
Heerlijk dat ie er weer is!

Geplaatst: 28 jun 2007 18:24
door cloris
Nou dat zit er iig op Karen hij is weer veilig thuis bij jullie, ik duim voor een spoedig herstel van Bono :ok:

Geplaatst: 28 jun 2007 18:24
door MoniqueDM
Karen, door alle narigheid omtrent Milk van Whera ben ik helemaal vergeten om jullie sterkte te wensen voor vandaag :oops: .
Ik ben blij om te lezen dat de operatie goed is verlopen en dat Bono's knie niet voor niets is opengemaakt. Ik hoop dat het herstel heel spoedig zal verlopen, al zal dit wel tijd gaan kosten, maar denk maar zo: je doet het niet voor niets :wink: .

Geef Bono maar een dikke knuffel van ons.

Geplaatst: 28 jun 2007 18:24
door Rea
Zo da's tenminste achter de rug en je ventje weer thuis.
Nu heel voorzichtig, maar dat weet je zelf :ok:

Geplaatst: 28 jun 2007 18:28
door Roelfien
Fijn dat de operatie goed gegaan is. Nu lekker herstellen. :ok:

Geplaatst: 28 jun 2007 18:40
door Jeannettebo
fijn dat alles goed is gegaan en de komende zal het ook allemaal goed gaan.
succes

Geplaatst: 28 jun 2007 18:48
door LongFields
Gelukkig, de operatie achter de rug en je ventje weer thuis, Karen!
Wel heel verstandig geweest om hem te laten opereren, als ik het verhaal over de kruisband zo lees.
Knuffel hem maar voorzichtig, morgen voelt hij zich vast wat beter dan vandaag.

Geplaatst: 28 jun 2007 18:55
door MJ
Fijn Karen...Bono weer lekker thuis !
Hoop op een voorspoedig herstel en dat ie strakjes maar weer lekker mag rennen en rauschen. :wink:

Geplaatst: 28 jun 2007 19:00
door jacq1970
Gelukkig is hij weer thuis!
Op een voorspoedig herstel!

Jacqueline

Geplaatst: 28 jun 2007 19:06
door marian*
Nou,de 1e horde is dus genomen en nu maar weer aansterken!
Beterschap Bono,ik hoop je gauw weer eens op de hei te zien!

Geplaatst: 28 jun 2007 19:10
door olgaw37
Fijn dat Bono weer thuis is, en dat de operatie goed gegaan is! :ok: Op een voorspoedig herstel! Knuffel voor Bono :knuffel1:

Geplaatst: 28 jun 2007 19:11
door Daisy@
:ok: Beterschap!

Geplaatst: 28 jun 2007 19:11
door Brindlecardi
Fijn dat ie weer thuis is!! :ok:

Geplaatst: 28 jun 2007 19:12
door Hughy
Griezelig he dat je eerst zo voorzichtig aan moet doen? Fijn dat het goed is gegaan Karen. Was toch een goede keuze om hem te laten opereren.

Geplaatst: 28 jun 2007 19:13
door alm@
Beterschap voor het manneke :ok:

Geplaatst: 28 jun 2007 19:13
door S@ndr@
heerlijk he, als je ze weer mag ophalen :ok: fijn dat het goed is gegaan :cheer:

Geplaatst: 28 jun 2007 19:22
door Baïla
Fijn te lezen dat Bono weer thuis is en dat de operatie niet voor niets was.
Veel succes met de revalidatie de komende tijd. :ok:

Geplaatst: 28 jun 2007 19:35
door Caro.
Gelukkig is de operatie achter de rug en is het goed verlopen.
Nu op naar een hele goede herstelperiode! :ok:

Geplaatst: 28 jun 2007 19:36
door jenny*
ow lekker, je mannetje is weer thuis.
waar hij hoort :ok:

Geplaatst: 28 jun 2007 19:44
door Jacky
Beterschap met hem Karen. :ok:

Geplaatst: 28 jun 2007 19:45
door Tamara/Bayko
Fijn dat de operatie goed is verlopen. Hopelijk lukt het je om Bono de komende dagen zo rustig mogelijk te houden zodat ie snel kan herstellen.

Geplaatst: 28 jun 2007 19:52
door Gos
Fijn dat de operatie geslaagd is en hij weer lekker thuis is. Nu stapje voor stapje weer verder, beterschap, sterkte en geduld gewenst!

Geplaatst: 28 jun 2007 19:54
door jip007
fijn dat hij weer thuis is , en alles goed gegaan is :ok:
Sterkte met het rustig houden :wink:

Geplaatst: 28 jun 2007 20:39
door jores
fijn dat hij thuis is, beterschap

Geplaatst: 28 jun 2007 21:04
door Femia
Fijn dat het goed gegaan is :ok: Ik hoop dat hij snel weer mobiel is.
Hoe voorkom je eigenlijk dat hij zijn poot belast? Hij moet toch ook plasje doen en zo? Sterkte met de revalidatie en beterschap voor Bono.

Geplaatst: 28 jun 2007 21:08
door Scooby
Femia schreef: Hoe voorkom je eigenlijk dat hij zijn poot belast? Hij moet toch ook plasje doen en zo?
Geen idee? Volgens mij is het gewoon hopen dat hij dat been zelf zo weinig mogelijk belast. Verder zal hij de komende tien dagen moeten poepen en plassen op de oprit.

Geplaatst: 28 jun 2007 22:20
door fenneke
hoe gaat het met bono?

alweer wat wakkerder?
lijkt mij moeilijk om tegen te houden dat hij zijn poot niet gebruikt
staat hij alweer?

Geplaatst: 28 jun 2007 22:27
door kiki78
Veel sterkte met Bono. Moeilijk hoor om hem zolang rustig te houden. Ik hoop dat hij snel weer helemaal de oude is.