Pagina 1 van 1

vraagje over de vacht ,

Geplaatst: 15 apr 2007 12:47
door Tanita
wolfje is nu 7 maanden , en het lijkt net of er allemaal nog nesthaar onder zijn echt vacht zitten ,
de vacht voelt ook erg dik aan , moet ik dit weghalen met een borstel ?
en wat voor een dan ?
alvast bedankt :wink:

Geplaatst: 15 apr 2007 15:18
door Neeltje
Wat voor hond heb je? Ik zou een borstel kopen voor je hond en lekker borstelen, zeker met dit warme weer is het fijn dat de dode haren eruit zijn En misschien 'n keer lekker wassen met de douchekop erop zodat er nog meer haren uitgaan.

Geplaatst: 15 apr 2007 18:51
door Ari@ne
Inderdaad, wat is het voor hond?
En heb je hem in die 7 maanden nog nooit geborsteld/gekamd?

Geplaatst: 15 apr 2007 22:18
door Jacan
sommige honden hebben en wollige ondervacht misschien is dit bij wolfje ook het geval


Edit: maar las net dat wolfje een labrador is of is hij een kruising labrador?

Geplaatst: 17 apr 2007 15:58
door Tanita
het is een labrador , geen kruising helemaal raszuiver .
en we borstelen hem 1x in de week maar nu is die onderlaag heel dik net of dat nest haar er allemaal nog onder zit.

Geplaatst: 17 apr 2007 22:38
door diana25
dat is 'onderwol' die kan je het makkelijkst met een kammetje er uit kammen je zal verstelt staan hoeveel dit nog is voor een kortharige hond :wink:
een borstel gaat hier vaak over heen.

Geplaatst: 23 apr 2007 12:31
door Debby Speerstra
Mocht het niet lukken kun je hem nog altijd naar een trimsalon brengen die halen de onderwol er in 1 keer uit. Dus lekker geen rondzwevende vlokken meer thuis en je hond hoeft zich niet meer zo te krabben. Klaar voor de zomer :wink: .