Pagina 1 van 1

plekjes

Geplaatst: 08 mar 2007 18:10
door domenique
hallo,
mij hondje heeft op der rug, meer bij de staart aanzet veel, maar ook richting hals maar daar maar niet zoveel, allemaal kleine plekjes zitten, lijken net kleine wondjes, maar ook weer niet, heb gekeken of het een korst was, maar dat is het ook niet.
weet iemand wat dit is? ik zat gelijk te denken aan voedsel allergie. kan dat?
groetjes domenique

Geplaatst: 08 mar 2007 21:31
door moosje
Kun je er foto's van maken?

Geplaatst: 08 mar 2007 21:52
door crazyjanita
het lijkt een beetje op wat mijn hond ook had wij zijn toen naar de dierenarts gegaan en hij bleek natte eczeem te hebben , maar inderdaad foto's ervan zijn wel makkelijk misschien gekeken of je hondje geen vlooien heeft ?

Geplaatst: 09 mar 2007 09:14
door domenique
zal proberen een foto van te maken, al weet ik niet of dat gaat lukken omdat het met het oog ook niet makkelijk te zien is.
vlooien heeft ze heel weinig, en wat ik ook probeer krijg ze niet weg, ze leeft ook met 5 katten. ik ga deze maand stronghold proberen, ook vanwege de hartwormen die ze kan krijgen hier.
@crazyjanita: wat is natte exzeem?