Pagina 1 van 1

Een puppy met een kauwstaafje?

Geplaatst: 13 feb 2007 15:32
door MoonMoo
Hallo iedereen!
Wij hebben een pupje van 8 weken, die letterlijk overal haar tandjes in zet.
Als tussendoortje willen we graag een kauwstaafje geven, wat van hetzelfde soort spul gemaakt is als zo'n "botschoentje, kauwschoentje".
Mogen wij dat haar al geven?
En zo niet, vanaf welke leeftijd dan wel?

Moo

Geplaatst: 16 feb 2007 21:38
door Lindsey
Geef haar maar liever een gedroogd pensstaafje. Dat is gezonder en er zit geen conserveringsmiddel in.

Geplaatst: 16 feb 2007 21:51
door starfleet
Mag ze best hebben, wel altijd opletten dat je het afpakt als het klein en glibberig wordt. Ik geef liever een bullenpees, maar als pup had Buffy ook die gladde staafjes. Pensstaafjes heb ik Buffy als pup ook al gegeven.

Anne

Geplaatst: 17 feb 2007 00:43
door Liesbeth
Ik ben niet zo voor die rawhide dingen. Ze worden vrij snel glibberig en plakkerig waardoor ze nog al eens moeilijk van tanden of gehemelte loskomen.
Ik geef Kevin dagelijks een gedroogd pensstaafje en daar heb ik (hij dus) nog nooit moeite mee gehad.