Noah is een Duitse Herder teef van bijna 11 jaar oud die dagelijks pijnstilling (Carprodyl) krijgt. Sinds 2 jaar krijgt ze dogmeat, daarvoor lotgering. Van dogmeat krijgt ze kip/Pens, kip/rund, kip/makreel, rund, paard, lam, pens en natudog, allemaal compleet. Dit krijgt ze 2x per dag, haar eetlust is nog steeds goed en drinken doet ze niet meer dan anders.
Tijdens zo een aanval periode geef ik vaak Puur Maag, dit lijkt meestal wel te werken. Echter zit ze momenteel in een periode waar ze maar niet uit lijkt te lomen. Vorige week langs de dierenarts, die vond fysiek niks alarmerends. Ze heeft voor een week omeprazol 20mg voorgeschreven gekregen. De eerste 3 dagen leek dat te werken, maar nu op dag 6 zijn de klachten weer helemaal terug, sl dan niet op het dieptepunt.
Ik ga denk voor zekerheid toch nog bloedonderzoek doen eerdaags om eventueel dingen uit te sluiten. En ook 4x pee dag weer eten geven. Een vorige keer leek dat niet te werken, vandaar niet eerder geprobeerd.
Is senioren brokken misschien de oplossing, dat deze beter te verteren zijn?
Mijn ideeen raken op, karnemelk voor het slapen gaan werkt ook niet.




