Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Een forum voor algemene onderwerpen over honden en vragen over honden.

Moderator: moderatorteam

gonnie
Zeer actief
Berichten: 23587
Lid geworden op: 11 jan 2011 10:51
Mijn ras(sen): Duitse Pinschers
Aantal honden: 2

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door gonnie »

Bijou heeft eens toen haar ogen onderzocht moest worden bij de oogarts alles laten lopen wat ze maar kon laten lopen ook haar anaalklieren geleegd dus, en de DA had geen witte jas aan dus die had spijt als haren op haar hoofd.

En bij mijn eigen dierenarts moesten haar hechtingen verwijderd worden na een operatie, toen heeft ze ook haar anaalklieren geleegd.

Maar Jarah heeft de gewoonte om alle soorten poep te eten die te vinden zijn, en een keer heeft ze dat binnen uitgekotst en dan natuurlijk niet op het zeil maar lekker op het kleed. BRT.
Afbeelding

Tama, Nikkie, Jarah en Bijou.
Groetjes Gonnie.
Er is geen spreker die het van de zwijger wint.
Gebruikersavatar
cornelia
Zeer actief
Berichten: 2101
Lid geworden op: 25 jan 2010 13:11
Mijn ras(sen): Duitse staande langhaar
Aantal honden: 1

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door cornelia »

Gatver, alleen lezen al is goor. Ezio heeft ook eens mensen diarhee staan vreten, en natuurlijk zie je dat niet meteen en denk je dan dat hij iets in de bek heeft wat je kunt afpakken en dan zit je hand onder de stront op 5 km van huis zonder ergens een kraan, plas water of wat dan ook. Dat je denkt, zal ik dan maar over mijn eigen hand piesen (beter pies van jezelf dan stront van een ander)
En je blijft maar die sterke drang hebben om aan je hand te ruiken...............
Enfin, flink met je handen door de coniferen en/of dennen (maskeren de lucht het best)

Vandaar heb ik dus graag als we gaan wandelen en jas of vestje met heel veel zakken aan. Niet alleen voor ballen, zakken, snoepjes maar ook voor natte doekjes.
Afbeelding
Gebruikersavatar
P-tt
Zeer actief
Berichten: 5365
Lid geworden op: 04 nov 2011 12:09
Mijn ras(sen): Kaninchen Teckel
Aantal honden: 2

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door P-tt »

Ohw gadver wat een smerige dingen doen jullie honden.

Het vieste wat Goof heeft gedaan is in schapen poep rollen.
Afbeelding
Gebruikersavatar
lieke
Zeer actief
Berichten: 16375
Lid geworden op: 14 dec 2005 15:43
Mijn ras(sen): Collies en een Maggie
Aantal honden: 2
Locatie: Arnhem
Contacteer:

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door lieke »

Nou, moet je eens een lángharige hond hebben die uitgebreid in de mensendiarree gaat liggen rollen. :kotz:
Heeft Lyndie mij ooit eens geflikt. Haar hele witte kraag en borsthaar zat ónder. Zo verschrikkelijk goor. Ik ben nog nooit zo razend op haar geweest als toen. Kennelijk heeft dat zoveel indruk op haar gemaakt dat ze het nooit meer heeft gedaan. Ze is trouwens een dag of 3 bij mij uit de buurt gebleven.

En laatst was ik met Sam en de honden aan het wandelen en toen flikte Bonnie het mij ook. Samantha heeft mij ook nog nooit zo boos gezien. En ik geloof dat Bonnie het ook never nooit meer in haar hoofd haalt. :mrgreen:
Wel lief dat Sam mij geholpen heeft Bonnie schoon te krijgen.
Afbeelding
duitse herder
Zeer actief
Berichten: 7560
Lid geworden op: 02 mei 2009 17:00
Mijn ras(sen): Duitse Herder en Border Collie
Aantal honden: 2

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door duitse herder »

Mensenpoep eten is toch wel heeeel erg smerig en dan met zo een vieze bruine tong terug komen :blauwoog: Ook zo iets fijns, met een dode haas die half uit haar bek bungelt aan komen lopen :mrgreen: En dan snel naar binnen werken!

Het smerigste wat ik met honden meegemaakt heb is toch wel in mensenpoep rollen en dan lekker de klonten aan de halsband. Wat ook erggg smerig is, al dan niet het smerigst: Hondenpoep eten en dan vervolgens lekker in de bus alles uitkotsen :kotz: Dat is toch wel ergste wat ik op mijn werk heb meegemaakt! In kennel/asiel/pension vond ik ook smerig als ze door de stront liepen en vervolgens hele muren vol schilderden daarmee of je kleren
Perry en Noah

Afbeelding
Gebruikersavatar
sTefaniA
Zeer actief
Berichten: 5079
Lid geworden op: 03 mei 2010 22:41
Mijn ras(sen): kruising stafford - maltezer
Aantal honden: 1
Locatie: Antwerpen

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door sTefaniA »

Ik ben echt blij dat Diesel zo'n nette hond is. Hij rolt nooit ergens in, als hij iets vreet is het brood of een halve appel ofzo.

Dus het smerigste dat hij ooit gedaan heeft was toen hij een halve kilo roomboter gepikt en opgegeten had waarna hij op de bank gekotst had. Eén grote slijmerige schuimende plas, ik zag het er nog net uitkomen, het was alsof hij een enorme rochel uitkotste... Valt al bij al nog mee dus :mrgreen:
Afbeelding
Gebruikersavatar
moosje
Zeer actief
Berichten: 25591
Lid geworden op: 25 mei 2006 14:22
Mijn ras(sen): ISSR Shiloh Shepherd, Cão Lixeira Português, en een aantal part-time Chinese Cresteds
Aantal honden: 2
Locatie: Bij Hoevelaken linksaf
Contacteer:

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door moosje »

Ja vrat daarstraks de diarree van Pippi op. :O: :schrik: :ugh:
Ik liep weg om een stuk keukenrol te pakken en toen ik terug kwam stond ze haar bek af te likken bij het restant. :schrik:
Afbeelding
In loving memory: Tara, Cheeco, Rinty, Kazan, Zarah, Shendor & Bleza


Dierenvoedselbank Amersfoort
Facebookpagina Dierenvoedselbank Amersfoort
Gebruikersavatar
patricia
Zeer actief
Berichten: 2289
Lid geworden op: 02 mei 2002 23:52
Mijn ras(sen): Havanezer
Contacteer:

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door patricia »

Mijn bouvier vrat vaak hondenstront maar bevroren waren die nog lekkerder om vervolgens het in de woonkamer weer uit te kotsen, ik kon haar nog net van het kleed richting laminaat trekken.

Bimbo mensentront vreten waardoor haar hele bek en baard onder zat. :kotz:
Bimbo en Joy lagen een keer heerlijk in een halfaangevreten en verotte paling te rollen wat ik pas door had toen ik ze daarna rook, we waren toen met de boot en heb ze met afwasmiddel op de steiger gewassen, ik wilde ze echt niet zo in de boot hebben. :schrik:
Groetjes Patries
Afbeelding
Gebruikersavatar
moosje
Zeer actief
Berichten: 25591
Lid geworden op: 25 mei 2006 14:22
Mijn ras(sen): ISSR Shiloh Shepherd, Cão Lixeira Português, en een aantal part-time Chinese Cresteds
Aantal honden: 2
Locatie: Bij Hoevelaken linksaf
Contacteer:

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door moosje »

As we speak gooit Bleza er iets uit... En ja hoor, met zijn 2-en heerlijk smullen. :ugh:
Afbeelding
In loving memory: Tara, Cheeco, Rinty, Kazan, Zarah, Shendor & Bleza


Dierenvoedselbank Amersfoort
Facebookpagina Dierenvoedselbank Amersfoort
Corneliana
Zeer actief
Berichten: 12329
Lid geworden op: 18 dec 2012 12:13

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door Corneliana »

het enige echt vieze wat sky gedaan heeft is konijnenmest en stro gegeten. heel veel. en uitgekotst op de bank. gelukkig is hier alles hufter en smeerproef vanwege de kinderen.
mariabel
Zeer actief
Berichten: 7294
Lid geworden op: 03 jan 2011 13:34
Mijn ras(sen): teckels , spaanse waterhond en chinese koningin

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door mariabel »

Oh wat een vieslellen kunnen honden toch zijn.. hier ook liefhebbers van rollen in mensenpoep en soms opeten.. en rollen in rotte vis of marterpoep.. IK had ooit een hond van kennissen meegenomen die heerlijk tijdens het uitlaten uitgebreid in marterpoep had liggen rollen...dus met raam open naar huis..Ik durfde hem niet bij hen thuis af te zetten dus eerst 3 keer gewassen hier in de tuin.. toen naar husi gebracht.. zij hebben hem ook nog paar keer gewassen en een week geurkaarsjes moeten branden..
vreselijk...
Afbeelding
Gebruikersavatar
Machie
Zeer actief
Berichten: 33099
Lid geworden op: 05 okt 2009 11:20
Mijn ras(sen): Puli, kruising golden retriever X wetterhoun, kruising Pumi, Hrvatski ovčar, Border Collie
Aantal honden: 5
Locatie: Bij de berg!

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door Machie »

Luca heeft 1x in mensenpoep gerold. Verder vreet ie het soms. Dumas heeft nog nooit zoiets gedaan en Csiva ook nog niet :F:
Brave honden heb ik eigenlijk.
Gebruikersavatar
DeDiana
Zeer actief
Berichten: 19319
Lid geworden op: 13 nov 2011 13:17
Mijn ras(sen): Schotse herdershond langhaar en Spaanse schonen
Aantal honden: 4
Locatie: Spanje

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door DeDiana »

moosje schreef:As we speak gooit Bleza er iets uit... En ja hoor, met zijn 2-en heerlijk smullen. :ugh:
:LOL: :LOL: :LOL:

Wat een gore verhalen allemaal!
Mila valt daarbij vergeleken reuze mee. Die wil ook nog wel eens over een dood dieren gaan liggen rollen, maar veel erger vind ik schapenpoep - zo'n lucht die er na drie keer wassen nog niet uit is en lekker helemaal in die lange vacht gaat zitten - bah!
Gebruikersavatar
Sucha
Zeer actief
Berichten: 3969
Lid geworden op: 04 mar 2007 11:13
Mijn ras(sen): Basset Artésien Normand en Dalmatische Hond

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door Sucha »

mensenkak, Draak en Sproet zagen een wit zakdoekje wat als een magneet werkt op hen... samen met ieder een drol die uit hun bek stak wegvluchtend omdat ik het niet wilde laten gebeuren... ze hebben hem opgegeten. Bah!
Rups doet dit niet snel maar heb ik er ook wel eens op betrapt :|
Dat vind ik het meest goor. Hierbij de oproep aan alle mensen, gebruik geen witte zakdoekjes maar varenbladeren weet ik vel. Die witte zakdoekjes zijn de magneet :|
Afbeelding
in herinnering mijn lieve Storm
moniek&bo
Zeer actief
Berichten: 2364
Lid geworden op: 09 okt 2012 13:11
Mijn ras(sen): Golden retriever
Aantal honden: 1
Locatie: Leersum

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door moniek&bo »

Volgens mij ben ik op wandeling nog nooit mensenpoep tegen gekomen,
Verbaast me eigenlijk dat er al zoveel mee te maken hebben gehad..
Hoop dat me dat bespaard blijft haha.
ralf
Actief
Berichten: 173
Lid geworden op: 22 dec 2010 20:09

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door ralf »

De mijne heeft ooit mijne stront opgegeten...
Gebruikersavatar
YvetteJ
Zeer actief
Berichten: 7308
Lid geworden op: 13 nov 2008 19:22
Mijn ras(sen): Peruaanse Naakthond, Toypoedel
Aantal honden: 2
Locatie: ZH
Contacteer:

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door YvetteJ »

sirene schreef:Wat ook ontzettend goor is kots als ze vis hebben gegeten.
Het is me jaren geleden twee keer gebeurt na horsmakreel. Die hadden ze keurig buiten gegeten. Een half uur erna begon het. Lekker op de bank, in de mandjes, op de vloer. Gadverdegadver.
Die soort vis komt er dus nooit meer in hier.
:LOL: :LOL: Dat deed Kori dus ook met makreel, in een heel klein tentje afgelopen zomer, over m'n hoofdkussen en in de slaapzak :gvd: :schrik:


Tobias heeft periodes dat ie drie keer in de week in de stront ligt, dat is echt heeeeeeeeel vervelend op den duur... Als ik hem dan 's morgens weer meesleep naar m'n werk en de collega's waarschuw hun hond bij hun te houden weet iedereen alweer hoe laat het is. Om vervolgens na twee weken te zeggen dat ze Toby al zo lang niet meer gezien hebben :ugh:
Groetjes Yvette

Chupa (2007)
Tobias (2008-2021)
Freek (2020)
Gebruikersavatar
Veronique & Kyra
Zeer actief
Berichten: 15999
Lid geworden op: 03 nov 2009 13:13
Mijn ras(sen): Amerikaanse Stafford &
Weimaraner
Aantal honden: 2

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door Veronique & Kyra »

Oja, dat had ik nog verdrongen. Kyra heeft ooit een makreel die ze blijkbaar begraven had weer opgegraven om die op een witte stoel weer uit te spugen :schrik: :schrik:

En toen ze op vakantie was bij mijn zus kwam ze ineens met een half rotte paling aangesleept. Die had ze gevonden in de haven.

Neeeee, een echte dame kun je Kyra niet noemen :LOL:
Gebruikersavatar
Fardauke
Actief
Berichten: 277
Lid geworden op: 30 sep 2010 17:06
Aantal honden: 2

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door Fardauke »

Die van mij heeft ook wel mensen poep gegeten, eigelijk eet ze alle poep wat ze voor de bek krijgt, als ze de kans krijgt rolt ze er ook lekker even door heen, ook mensen poep, kadavers zijn ook zeer geliefd om door heen te rollen, ze is wel eens terug gekomen met een vissenruggegraat vastgeklit op haar rug, mocht ik er lekker uit plukken. En wat ik denk ik het smerigste vind is een duidelijk gebruikte maandverband die ze niet los wou laten, ben eerst de boot in gegaan voor een plastic zak die om mijn handen gedaan en toen die mndverband uit haar bek getrokken.
Afbeelding

In gedachten Fardau 12-08-2002/ 02-03-2013 en Diever 11-11-1997/ 31-03-2013
Gebruikersavatar
sirene
Zeer actief
Berichten: 14194
Lid geworden op: 29 aug 2003 20:57
Contacteer:

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door sirene »

Oja, en de gelukkig nieuwjaar groet van Elena verdrongen.
Deze oud en nieuw dus.
Ze kotste om half 5 in de ochtend vanuit het niets (tenminste, niets gemerkt in mijn slaap) echt vol over mijn rug in bed. Onder de dekens dus. Een hele plas dunne bruine kots :80:
Groetjes Sonja
Afbeelding
en de nakers
j.werkman
Zeer actief
Berichten: 555
Lid geworden op: 31 jul 2012 16:56
Mijn ras(sen): Heidewachtel
Aantal honden: 1

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door j.werkman »

Herman rolt alleen over z'n tennisballetjes , een heerlijke massage, maar sloten met van die stroperige blauwe modder, wat geweldig meurt, met regelmaat in de zomer. Toen hij nog heel jong was sprong hij in zo'n sloot en kon er niet meer uit. Ik moest hem redden en voor ik weer omhoog kwam schudde meneer zich uit. Je wilt niet weten hoe ik eruitzag in mijn lichte zomerse outfit.Het was nog een flinke wandeling naar de auto en de vele mensen die we tegenkwamen genoten.
Safari

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door Safari »

Hier ook mensenpoep. Zelfs het papier vreten ze nog op als ze de kans krijgen :kotz:
Bij die twee met snuit is het al vies genoeg maar bij die Mops is het supergoor. Hij krijgt het niet zo goed weg en het is net alsof hij een pond pindakaas in zijn bek heeft zitten. Hij kan zijn lippen niet aflikken want die zijn dik en hangen over maar hij loopt nog een kwartier de restjes weg te smekken :kotz: :kotz: :boos:
maart
Zeer actief
Berichten: 13207
Lid geworden op: 05 aug 2005 17:28
Mijn ras(sen): Mechelse herders
Locatie: West-Vlaanderen

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door maart »

Paar pups uit mijn eerste nest hadden gespeeld in de gracht naast ons huis. In die gracht komt onze WC uit.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Ik heb de pups verkocht :engel:
Gebruikersavatar
** Angela **
Zeer actief
Berichten: 8649
Lid geworden op: 11 aug 2008 15:08
Mijn ras(sen): Duitse herder
Aantal honden: 3

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door ** Angela ** »

Roan die wel erg lang in de bosjes bleef, toen ik ging kijken stond hij een luier leeg te vreten :kotz:

Elena rolde graag in dooie dieren, zodra zij aanstalten maakte om te gaan rollen gaf ik altijd meteen een brul.

Kenji kwam als pup zijnde met een dooie duif de bosjes uit , en ze heeft uit de Schuitvaartgracht in Vlissingen eens een dooie vis opgediept.


Ziva vond laatst een dooie haas die half uit elkaar lag, daar liep ze heel triomfantelijk mee :LOL:


Ditch en Kyto hebben gelukkig nog nooit iets smerigs gedaan
Many people walk in and out our lives, but only true friends leave footprints
Gebruikersavatar
vivian
Zeer actief
Berichten: 432
Lid geworden op: 02 feb 2009 10:43
Mijn ras(sen): flatcoated retriever
Aantal honden: 2
Locatie: leuth

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door vivian »

Ja hier ook een vies mensenpoep verhaal, Ik had een balletje in de struiken gegooid en meneer mocht hem gaan zoeken,
duurde een beetje lang maar toen kwam hij de bal netjes aan mij afgeven , de heele bal zat onder de poep en mijn handen dus ook en ik had geen zakdoekje of niks bij. Ik heb mijn handen maar in de sloot gewassen en ben kokhalsend naar huis gelopen.
Afbeelding
In liefdevolle herinnering
Bas 17-12-1999 08-02-2013 Job 21-03-2003 22-11-2013
Gebruikersavatar
Maryanne
Zeer actief
Berichten: 10112
Lid geworden op: 15 feb 2007 11:25
Mijn ras(sen): Jack Russell Terriers, Vizsla
Aantal honden: 12
Locatie: Regio Amsterdam
Contacteer:

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door Maryanne »

Mijn intussen overleden hond Roxy kwam mij een keer in het bos tegemoet lopen met een vol condoom in haar bekje. Oh gatver, als ik er nog aan denk moet ik weer spontaan over mijn nek.
Gebruikersavatar
Miezemuis
Zeer actief
Berichten: 5113
Lid geworden op: 01 mei 2011 12:36
Mijn ras(sen): Grote poedels
Aantal honden: 2
Locatie: Nuenen

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door Miezemuis »

Maryanne schreef:Mijn intussen overleden hond Roxy kwam mij een keer in het bos tegemoet lopen met een vol condoom in haar bekje. Oh gatver, als ik er nog aan denk moet ik weer spontaan over mijn nek.
Ik kwam er bij Bo pas achter wat het was, toen ik iets uit zijn bek probeerde te trekken en het dus een condoom met knoopje en prut was. Ik ben meteen naar huis gegaan en mijn stuur erna 5 keer met chloor afgedaan en mijn handen uiteraard ook.
Afbeelding
Gebruikersavatar
Maryanne
Zeer actief
Berichten: 10112
Lid geworden op: 15 feb 2007 11:25
Mijn ras(sen): Jack Russell Terriers, Vizsla
Aantal honden: 12
Locatie: Regio Amsterdam
Contacteer:

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door Maryanne »

Miezemuis schreef:
Maryanne schreef:Mijn intussen overleden hond Roxy kwam mij een keer in het bos tegemoet lopen met een vol condoom in haar bekje. Oh gatver, als ik er nog aan denk moet ik weer spontaan over mijn nek.
Ik kwam er bij Bo pas achter wat het was, toen ik iets uit zijn bek probeerde te trekken en het dus een condoom met knoopje en prut was. Ik ben meteen naar huis gegaan en mijn stuur erna 5 keer met chloor afgedaan en mijn handen uiteraard ook.
Echt hè, het is toch verschrikkelijk smerig. Ik ben echt niet gauw ergens vies van maar van mensenpoep en condooms die mijn honden opeten ben ik dagenlang misselijk.
Gebruikersavatar
YvetteJ
Zeer actief
Berichten: 7308
Lid geworden op: 13 nov 2008 19:22
Mijn ras(sen): Peruaanse Naakthond, Toypoedel
Aantal honden: 2
Locatie: ZH
Contacteer:

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door YvetteJ »

:LOL: ik vind dit wel een vermakelijk topic, gelukkig ben ik niet de enige met zo'n goorlap!

Chupa doet trouwens vrijwel nooit wat vies' het smerigste wat ie doet is tevenplasjes oplikken geloof ik... :denken:
Groetjes Yvette

Chupa (2007)
Tobias (2008-2021)
Freek (2020)
Sookie

Re: Het smerigste wat je hond gedaan heeft

Ongelezen bericht door Sookie »

Jion schreef:
Sookie schreef: Ook heeft hij soms een sigaar in zijn bek.
Een sigaar in zijn bek? :denken:

Afbeelding
wil je een sigaar? Pak maar... :wc:

Met sigaar bedoel ik dus een drol
Plaats reactie

Terug naar “Algemeen”