Hij knijpt z'n oog wat dicht, knippert er meer mee en er komt meer prut uit z'n oog (wel gewoon doorzichtig).
Als het morgen niet beter is, ga ik zowiezo even langs de dierenarts. Maar kan ik nu nog iets voor Shib doen? Ik zat al te denken aan een doek met afgekoeld gekookt water, goed gedacht? Of iets anders?
Het is wel zo dat Leia 2 weken geleden een onstoken traanbuis had gekregen. Ik weet niet hoe en wat het nu precies is, want mijn ouders waren met haar naar de dierenarts geweest. Ze heeft toen wel zalf voor haar oog gekregen.
Ze is er nu wel weer bijna vanaf, maar ik vind het wel toevallig dat Shib nu dus last van z'n oog heeft. Zou het besmettelijk kunnen zijn? Ik kan mezelf eigenlijk niet voorstellen dat dat zo zou zijn, maar ik krijg die gedachten nu wel.




