Hoe komt het dat ze zo weinig eet, haar koekjes eet ze ook maar met lange tanden op. Verder doet ze 2 keer perdag een hoopje en ze plast ook gewoon goed. Met haar energie is ook niets mis
Ze heeft de eerste nacht bijna niet geslapen naast het bed van mijn ouders, maar gisteren nacht heeft ze bij mij in de woonkamer geslapen. (matras op de grond gelegt bench ernaast!) Toen sliep ze van 10 tot 6 uur s' ochtends.
Toen mijn vader naar zijn werk was hebben Xena en ik samen met mijn moeder nog in hun bed gelegen. Toen heeft ze nog geslapen van 7 tot 9.
Weten jullie misschien wat er aan de hand is met mijn pup. Heeft ze last van stress of is haar voer niet lekker genoeg (carocroc). Ze heeft trouwens na het slapen een paar brokjes van Royal Canin junior mini op. Dat vond ze wat lekkerder dan carocroc.
Weet iemand iets om haar beter te laten eten? Of heeft iemand iets soortelijks meegemaakt?







