Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Surolan vraagje

Medische vragen en opmerkingen over de hond, zowel regulier als alternatief.
(Raadpleeg bij twijfelgevallen altijd uw dierenarts!)

Moderator: moderatorteam

maanbo
Actief
Berichten: 157
Lid geworden op: 08 jul 2005 23:10
Locatie: Ridderkerk
Contacteer:

Surolan vraagje

Ongelezen bericht door maanbo »

Vraagje, vorige keer toen Djo-Djo ooronsteking had heeft hij Surolan gekregen, nu heeft hij het weer en heb ik nog wat staan maar hoe ontsmetten jullie het tuutje?

Ik ben bang dat ik de boel weer extra besmet van de vorige keer of is dat onzin?
Ik heb het tuutje alleen met alcohol schoongemaakt, is dat voldoende of moet ik het uitkoken ofzo???
Gebruikersavatar
Hanneke2
Zeer actief
Berichten: 14267
Lid geworden op: 30 nov 2002 22:22
Aantal honden: 2

Ongelezen bericht door Hanneke2 »

Met alcohol zou ik niet doen, je wilt geen alcoholresten in dat oor spuiten. Ik druk er altijd eerst nog een klein beetje uit, dan gewoon even onder de kokendhete kraan, dan afdrogen met een stuk keukenrol. Lijkt mij toch voldoende?
Hanneke, Toto, Tika en Pindapoes
maanbo
Actief
Berichten: 157
Lid geworden op: 08 jul 2005 23:10
Locatie: Ridderkerk
Contacteer:

Ongelezen bericht door maanbo »

Oke hardstikke bedankt voor je antwoord, ik dacht dat ik met alcohol goed zat om te ontsmetten maar niet dus.....weer wat geleerd :wink:
Cocochanel

Ongelezen bericht door Cocochanel »

Hanneke2 schreef:Met alcohol zou ik niet doen, je wilt geen alcoholresten in dat oor spuiten. Ik druk er altijd eerst nog een klein beetje uit, dan gewoon even onder de kokendhete kraan, dan afdrogen met een stuk keukenrol. Lijkt mij toch voldoende?
---alcoholresten???!!! welke resten,alcohol verdampt heel snel...wat blijft over,alcoholresten...bedoel je water?!
Zelf doe ik,eerst tuutje met Sterilon-spray ontsmetten...en dan even met een pap.doekje over het tuutje.
Plaats reactie

Terug naar “Medisch”