Gefeliciteerd, super zeg zo'n debuut
Bruce-Roxy schreef:Het lijkt op deze foto enorm hoog maar komt mede door de hoek van de foto en mn vriend bukt natuurlijk dus hoger dan 2 meter komt ze niet hoor. We trainen hier goed en zorgvuldig op en 9 van de 10 x landt Rox prachtig. Er zijn honden die hoger springen of inderdaad "lelijk" landen. Maar het gaat zelden echt mis hoor. Het blijft absoluut een risico dus ook niet iets om zonder goede training te doen!
Voordat dat laatste, goede training is echt heel belangrijk.
Hoeveel mensen niet gewoon een frisbee kopen en maar wat doen
Ik heb een cursus frisbee gedaan met Kyra, of ja, meer zonder haar omdat het puur gericht was op leren goed te gooien zodat het ook veilig gebeurd. Nooit geweten dat het zo lastig is haha, maar ik heb ook niet zo'n gooitalent
Daarom ben ik ook niet verder gegaan met haar, ondanks dat Kyra het echt fantastisch vind. Haar moet je eerder afremmen als stimuleren, dat in combinatie met mijn gebrek aan talent is het levensgevaarlijk. Kyra gaat gewoon voor alles, ook als ik verkeerd gegooid heb. Ze springt en vangt áltijd alles, alleen komt ze dan zo vaak zo rot neer dat het gewoon niet goed kan zijn.
Ze zal nooit denken van, oei dat haal ik niet laat maar gaan. Ook als dat betekend dat ze op haar rug terecht komt
Blijf het jammer vinden, want Kyra heeft wel talent, alleen ik niet.
Maar heb je aanleg om zelf gewoon goed te gooien dan is het echt een leuke sport. Natuurlijk zal het een belasting zijn, maar dat is agility natuurlijk ook. Met goede training, opwarmen en uitlopen en niet te lang trainen kom je volgens mij al een heel eind.